Wieczór panieński w SPA - jak i co zaplanować?

Wieczór panieński to wspaniała okazja do spotkania z przyjaciółkami, koleżankami z dzieciństwa i znajomymi z pracy. Jest to zarazem świetny moment, aby zwykłe spotkanie w babskim gronie zastąpić czymś wyjątkowym. Właśnie dlatego wieczory organizowane w SPA cieszą się coraz większą popularnością.
/ 11.08.2010 08:27

Wyobraźcie sobie zabytkową kamienicę w centrum miasta. Wewnątrz w kameralnej atmosferze, przy blasku świec możecie zaznawać relaksu podczas masaży, zabiegów pielęgnacyjnych i aromaterapeutycznych. Dodatkowo czeka na Was kosz owoców, wino i świeżo pieczona, jeszcze ciepła szarlotka... A wszystko to na wyłączność.

Zobacz jak wygląda taki wieczór panieński w naszej galerii zdjęć.

Właśnie tak może wyglądać Twój wieczór panieński (np. organizowany przez day4you w Retro Day Spa znajdującym się w samym centrum Warszawy, przy alejach Ujazdowskich). Typowe spotkanie zajmuje około 4-5 godzin, choć czas trwania zależny jest od wybranych zabiegów i liczby uczestniczek. Panie wybierają spośród bogatej oferty pielęgnacyjnej i relaksacyjnej, natomiast dla Panny Młodej przygotowane jest coś "ekstra" – aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny, czekoladowa chwila relaksu czy rytuał czerwonego wina. Niech poczuje się jak gwiazda!

Co oprócz zabiegów pielęgnacyjnych?

Między zabiegami można plotkować, przeprowadzać konkursy i zabawy, wręczać prezenty czy nawet przeprowadzić lekcję rysowania aktów z bardzo przystojnym modelem… Sympatyczna obsługa zazwyczaj służy pomocą w dopasowaniu oferty do indywidualnych potrzeb uczestniczek wieczoru panieńskiego. Ważne jest, aby wybrać takie miejsce, gdzie godziny otwarcia  oraz położenie salonu, pozwalały na przeniesienie imprezy do jednego z klubów, bez konieczności zamawiania dodatkowego transportu (co jest zazwyczaj kosztowne).

Koszt wieczoru panieńskiego w SPA

Wieczór panieński w SPA dla 10 osób z salonem piękności czy kosmetycznym na wyłączność i wszystkimi opisanymi dodatkami typu wino, ciastka, napoje, fotograf, zabiegi - zaczyna się od kwoty 100zł/osoba, więc nie jest to aż tak duży wydatek jak mogłoby się wydawać.

Organizując wieczór panieński w SPA, pamiętaj by każda uczestniczka mogła sama wybrać zabieg, który ją interesuje lub by korzystały z tego samego pakietu. Sytuacja, w której wszystkie koleżanki płacą tyle samo, a każda otrzymuje losowo inny zabieg, może prowadzić do konfliktów.

Polecamy: Galerię sukien ślubnych Cymbeline

Jak często mamy okazję relaksować się w gabinecie odnowy biologicznej? Po całym tygodniu pracy i codziennego stresu odrobina luksusu i wyciszenia przyniesie upragnione ukojenie dla ciała i zmysłów. Większość uczestniczek tak zorganizowany wieczór panieński odbierze z pewnością jako coś wyjątkowego, coś co na długo pozostanie w pamięci.

Zobacz też: Galeria sukien ślubnych Sylwii Majdan

Tego wieczoru najważniejsza jest Panna Młoda. Zadbaj o to, by otrzymała wyjątkowy zabieg lub zaproszenie na kolejną wizytę.

Redakcja poleca

REKLAMA