Wieczór kawalerski – nie taki wilk zły, jak go malują! Co naprawdę robi twój przyszły mąż vs. co myślisz ty?

Wieczór kawalerski, tak jak wieczór panieński, to impreza rządząca się swoimi prawami. Striptiz, obłapianie dziewczyn w klubach, pijaństwo i szaleństwo do białego rana – aż strach spojrzeć na stan konta i wiadomości w komórce! Tak widzisz wieczór kawalerski? Jak to najczęściej wygląda w rzeczywistości?
/ 4 miesiące temu
Wieczór kawalerski – nie taki wilk zły, jak go malują! Co naprawdę robi twój przyszły mąż vs. co myślisz ty? fot. Adobe Stock

Gdzie nie spojrzeć na zdjęcia uwieczniające zabawę na wieczorze kawalerskim, tam widać roześmianych, podchmielonych panów, najczęściej w klubie, barze lub bawiących się na quadach, paintballu, strzelnicy czy w inny sposób. Wieczór kawalerski kojarzy się właśnie z alkoholem, robieniem rzeczy, których nie robi się na co dzień, a także z półnagimi (albo całkiem nagimi) kobietami, które chętnie dotrzymują towarzystwa przyszłym weselnikom. Czy jednak każdy wieczór kawalerski pełen jest szalonych przygód? A może większość relacji i zdjęć to czysta iluzja, ku zazdrości innych?

Dantejskie sceny na wieczorze kawalerskim – prawda, czy chętnie podtrzymywany mit?

Wieczór kawalerski – na to hasło większość przyszłych żon truchleje, mając w głowie najczęstsze obrazki kojarzone z tą imprezą. Panowie zawsze przed wyjściem z domu obiecują, że będą na siebie uważali i nie zrobią niczego głupiego. Relacje w mediach społecznościowych często wskazują jednak na coś innego – a może tylko zdają się wskazywać? Czy mężczyźni, wybierając się na wieczór kawalerski, naprawdę szaleją bez opamiętania, tracąc głowę, zdrowy rozsądek, a niejednokrotnie moralność? Uspokajamy – w większości przypadków panowie na wieczorze kawalerskim nie zachowują się wcale inaczej, niż na każdej innej imprezie czy na co dzień! Szalony wieczór kawalerski funkcjonuje najczęściej tylko w opowieściach panów. 

Jak najczęściej wygląda wieczór kawalerski?

Zbliżający się ślub i związane z tym wieczory panieńskie i kawalerskie, zwykle „ściągają” w jedno miejsce tych, którzy na co dzień żyją daleko od siebie. Dotyczy to zarówno rodziny, jak i przyjaciół. Często wieczór kawalerski jest więc doskonałą okazją do tego, by po prostu spotkać się w męskim gronie, wypić piwo, poszaleć na parkiecie i uwiecznić ten wypad na zdjęciach i filmikach. Stres i zmęczenie związane z przygotowaniami ślubnymi skutecznie hamują ochotę na wszelkie szaleństwa, a chwila wytchnienia, w gronie osób, które się zna i lubi, jest na wagę złota. Wbrew temu, czego obawia się wiele pań – mężczyźni na wieczorze kawalerskim wcale nie są zainteresowani przygodami z półnagimi paniami. Jako wzrokowcy – owszem, chętnie poprzyglądają się niejednej, a nawet chętnie poflirtują. Traktują to jednak jako pewnego rodzaju trening dyktowany ich instynktem zdobywcy.

Zabawa bez zagrożenia!

Drogie panie – skoro mężczyzna zdecydował się na ślub z wami, to wierzcie, że nie w głowie mu szukanie nowej zdobyczy na kilka czy kilkanaście dni przed ślubem! Bawcie się więc doskonale i bez stresu na wieczorze panieńskim, nie zaprzątając sobie głowy przygodami panów. Poza relaksacyjnym piciem alkoholu, ożywioną atmosferą i wspólnej zabawie, na wieczorze kawalerskim zwykle naprawdę nie dzieje się nic złego ani podejrzanego!

To także może cię zainteresować!
Wieczór kawalerski bez striptizu - on naprawdę istnieje! Jak go zorganizować?


Jak sprytnie zorganizować wieczór panieński i kawalerski?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)