Vintage - nowoczesny styl w dekoracji stołów

Vintage - nowoczesny styl w dekoracji stołów

Jeśli jesteś nowoczesną panną młodą i chcesz mieć najmodniejsze dekoracje weselne – przestań myśleć o rozwiązaniach tradycyjnych i nastaw się na najnowocześniejszy aktualnie w dekoracji styl vintage – czyli pałacowy wystrój z przymrużeniem oka.
/ 26.09.2016 16:07
Vintage - nowoczesny styl w dekoracji stołów

Styl vintage to połączenie klasycznej, eleganckiej formy dekoracji glamour z nowoczesnymi materiałami, z których są wykonane. I tak np. mamy do dyspozycji wykonane z plastiku żyrandole, imitujące królewskie, kryształowe kandelabry z sali balowej, plastikowe krzesła i stoły w kolorach landrynkowych, które tworzą futurystyczny przepych nowoczesnej sali weselnej.

Pawi przepych

Chciałbym jednak zwrócić szczególną uwagę na pomysł dekoracji stołów weselnych, jaki przedstawiła firma Tabledressers podczas targów ślubnych Wedding Show w Wielkiej Brytanii. Były to puszyste, efektowne bukiety ze strusich piór w wąskich, szklanych wazonach. Dekoracje godne samej Madame Pompadour. Dla lepszego efektu dekoracje były podświetlane z góry i z dołu, dając wizualnie niemal czarodziejski efekt. Zastosowane przez firmę rozwiązanie elektryczne pozwala na zmianę koloru światła, które może być białe, żółte, niebieskie, różowe, zielone, amarantowe lub pomarańczowe.

Trzeba także podkreślić, że gościom ani przez chwilę nie przeszkadzają w tańcu plączące się miedzy stołami kable, ponieważ zasilanie jest bezprzewodowe, na bardzo praktyczną baterię. Nie ma więc żadnego ryzyka, że ktoś zniszczy instalację, a młoda para będzie musiała pokryć straty.

Aby wzbudzić zachwyt gości już od wejścia najlepiej ustawić na stołach bukiety z piór w dużym rozmiarze (firma posiada w ofercie dekoracje wys. od 30 cm do 2 m) i połączyć je z odpowiednim oświetleniem. Zmieniające się efektownie światła w trakcie zabawy, zmienią niespodziewanie nastrój sali, wprawiając w prawdziwy zachwyt wszystkich zgromadzonych gości.

I to jeszcze nie koniec jeśli chodzi o wizualne efekty specjalne na Waszym pełnym magii Weselu. Bajeczne, królewskie kompozycje mogą mieć jednocześnie, aż dwa kolory, ponieważ wazony można podświetlić od dołu dzięki zasilaniu ukrytemu wewnątrz wazonów, a pióra - od góry – za pomocą lamp umieszczonych na ścianach czy na suficie.

Ustawiając na stołach dekoracje w stylu vintage zyskujecie dekoracje weselne nie tylko urzekające, ale także modne i naprawdę niezwykle oryginalne. Jeśli masz odwagę spróbować czegoś najmodniejszego i jak najbardziej niezwykłego, aby oczarować gości na Waszym weselu - inspiracje możesz znaleźć na stronie www.tabledressers.com

Ekskluzywny Portal Ślubny Ona i On
www.ona-i-on.com.pl

źródło:www.weddingtv.pl