Sesja ślubna na plaży

Plaża to jeden z tych wymarzonych plenerów na sesję ślubną. Jeśli należycie do grona osób, które ślub będą brały w nadmorskich miejscowościach, pokuście się o taką sesję.
/ 01.08.2013 08:51

Plaża to jeden z tych wymarzonych plenerów na sesję ślubną. Jeśli należycie do grona osób, które ślub będą brały w nadmorskich miejscowościach, pokuście się o taką sesję.

Sesja ślubna na plaży

Nie tak dawno ogromną popularnością cieszyły się śluby w stylu hawajskim. Przysięga złożona na plaży i to w egzotycznym kurorcie była spełnieniem marzeń wielu młodych małżonków. Taka uroczystość to jednak spory wydatek, na który pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Jeśli ślub planujesz nie na Hawajach, a w jednej z miejscowości położonym nad naszym rodzimym morzem, warto pokusić się o niezwykłą sesję ślubną.

Ślub na plaży jest wyjątkowy, zwłaszcza, gdy pogoda dopisuje. Jeśli marzy Ci się złożenie przysięgi na łonie natury, a mieszkasz w nadmorskiej miejscowości, możesz na miejsce uroczystości wybrać właśnie plażę. Gwarantujemy, że taki ślub będzie oryginalny i zapadnie w pamięć nie tylko Wam, ale i gościom. Jeśli jednak wolisz tradycyjną uroczystość ślubną, możesz pokusić się po prostu o niezwykłe kadry zrobione właśnie na plaży. 

fot. weddingchicks.com

Zdjęcia ślubne na tle morza i plaży to prawdziwe arcydzieła sztuki. Nie muszą być stylizowane. Im prostsze rozwiązania, tym lepszy efekt końcowy. Niezwykłą scenerię stworzą chmury, stare łodzie, zachód słońca, drewniany pomost, a nawet deska surfingowa. Jeśli uroczystość odbywa się na plaży warto uwiecznić muszle, klimatyczne latarenki i inne elementy, które przywołują skojarzenia z plażą. 

Sesja ślubna na plaży

fot. onetowed.com,  juliepepin.com, tumblr.com, pinterest.com

Sesja ślubna na plaży

fot. pinterest.com, flickr.com, stylemepretty.com, pinterest.com

Sesja ślubna na plaży

fot. stylesizzle.com, tumbl.com, lockerz.com, pinterest.com

Co warto uwiecznić podczas sesji?

  • morze i fale
  • piasek
  • drewniane pomosty
  • łodzie
  • klimatyczny zachód słońca
  • niebo i chmury
  • kamienie i muszle

Biała suknia doskonale prezentuje się na tle niebieskiego morza i błękitu nieba. Można trzymać się za ręce, oglądać zachód słońca, malować serca na piasku, moczyć nogi w morzu. Dla zwolenników bardziej szalonych pomysłów polecamy kąpiel w morzu (to dopiero będą zdjęcia), drewnianą łódkę lub sesję z deską surfingową. Romantyzmu nadadzą drewniane pomosty, wystające konary, kamieniste wybrzeża. Oto sesje ślubne zrobione na plaży.

Sesja ślubna na plaży

fot. thephotogramps.blogspot.com, iloveswmag.com, juliepepin.com, nancycohn.com

Sesja ślubna na plaży

fot. kalileenstraphoto.com, styleserendipity.com, photographertuscany.com,
frostedpetticoatblog.com

Sesja ślubna na plaży

fot. stylemepretty.com, pinterest.com, claytonaustinlovestories.com, colincowieweddings.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/03.03.2017 13:03
My mieliśmy sesje nad jeziorem i też wyszło fajnie. Mąż żegluje, dlatego nie miałam za wiele do powiedzenia w kwestii gdzie zrobić sesję :P Dużo zależy oczywiście od fotografa, warto dobrze poszukać odpowiedniego, my wybraliśmy pana Łukasza Lisowskiego i zdjęcia wyszły przepiękne
/17.08.2016 01:08
co tam sesja!!! najważniesze jest wesele my mieliśmy w Checz Kole Szperka było niesamowicie :)
/05.04.2016 22:22
Marzy mi sie taka sesja. Znajomi brali ślub nad morzem. Wesele bylo w restauracji smak Morza. Było cudownie. Do dyspozycji prywatna plaża, która była główną atrakcją a że pogoda była cudowna goście spędzili tam większość czsu. Jedzenie rewelacyjne.
POKAŻ KOMENTARZE (1)