Podróż poślubna idealnie zorganizowana – od czego warto zacząć?

para tory.jpg fot. Adobe Stock
Podróż poślubna to obowiązkowa przyjemność dla nowożeńców, która pozwoli im odpocząć po stresie i zmęczeniu związanymi z przygotowaniami do ślubu. Co warto wiedzieć o jej organizacji?
Wioletta Górecka / 14.03.2019 12:21
para tory.jpg fot. Adobe Stock

Po trudzie i stresie związanym z organizacją ślubu i wesela, mało kto ma jeszcze siłę i ochotę na planowanie szczegółów podróży poślubnej. Wiele par z tego powodu odkłada wyjazd w czasie i na zasłużone wakacje wyjeżdża dopiero po kilku tygodniach.

Pomyślcie, czy nie warto zdecydować się w tym przypadku na gotową opcję i skorzystać z usług biura podróży!

Podróż poślubna z biurem podróży – dlaczego warto rozważyć tą opcję?

To oczywiste, że po opadnięciu ślubnej gorączki macie ochotę wtopić się w kanapę, z miską przekąsek w ręku i w miękkich kapciach na nogach. Nie warto jednak odkładać podróży poślubnej – to nagroda za wasz trud i stres związany z organizacją ślubu i wesela.

Odpoczynek jak najbardziej wam się należy i to nie za kilka miesięcy, a właśnie teraz, gdy tego najbardziej potrzebujecie. Jeśli nie zaplanowaliście wyjazdu wcześniej, a teraz nie macie na to już siły i ochoty, wybierzcie coś z oferty biura podróży. Pracownik  pomoże wam wybrać najdogodniejszą dla was opcję, a koszty całego przedsięwzięcia mogą być nawet niższe, niż w przypadku samodzielnej organizacji.

Jak powinna wyglądać noc poślubna? Tak, jak chcecie!

Najpopularniejsze kierunki podróży poślubnej – Wyspy Kanaryjskie i Egipt

Wśród par wybierających się na letni wypoczynek jako świeżo upieczeni małżonkowie, najwięcej decyduje się na Wyspy Kanaryjskie:

  • Teneryfa
  • Lanzarote
  • Fuertaventura
  • Gran Canaria,

a także na Maderę, do Portugalii, Cypr, Egipt czy Wyspy Greckie. Równie często stawiają także na wycieczki objazdowe i aktywne, na przykład do Francji, Włoch, czy Hiszpanii.

Nie brakuje także chętnych na wypoczynek połączony z relaksem dla duszy i ciała, czyli z opcją SPA.

Podróż poślubna z biurem podróży szyta na miarę

Chcąc wybrać się na wyprawę pieczętującą wasze małżeństwo, poinformujcie o tym pracownika biura podróży – dla nowożeńców przygotowane są zwykle osobne, atrakcyjne pakiety, uwzględniające preferencje różnych par.

Ośrodki wypoczynkowe przygotowują się specjalnie na przyjazd nowożeńców – oferują małżeński, pięknie przystrojony pokój, pierwszą kolację w wyjątkowych okolicznościach (na przykład na plaży, w akompaniamencie skrzypka).

Wybierając wycieczkę z katalogu biura podróży, sprofilowaną według potrzeb podróży poślubnej, z pewnością tylko zyskacie – nie tylko czas potrzebny na znalezienie idealnego miejsca, ale także niezapomniane wrażenia i cudowne, symboliczne przypieczętowanie waszego małżeństwa!

Więcej o tym, co po ślubie!
Noc poślubna w... średniowieczu - to mrozi krew w żyłach!
Formalności do załatwienia już po ślubie - pamiętacie o wszystkim?
Jak to jest po ślubie? Porozmawiaj z naszymi czytelniczkami na forum! Coś się faktycznie zmienia?

Redakcja poleca

REKLAMA