Obsługa barmańska na weselu - kiedy warto się na nią zdecydować?

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad wynajęciem profesjonalnego barmana na swoje wesele? Kolorowe drinki, alkoholowe oraz bezalkoholowe serwowane w niebanalny sposób przez całą noc? Jak to wygląda, na czym polega praca barmana na weselnym przyjęciu?
/ 09.08.2013 13:14

Barman

Barman na weselu - czym się zajmuje?

Dobry barman to nie tylko osoba która stoi za barem i nalewa piwo. Mianem profesjonalisty określić mogą się tylko nieliczni barmani, którzy przygotowanie drinka potrafią uczynić niesamowitym widowiskiem. Smaczne, o kuszącym zapachu, a co najważniejsze przyozdobione świeżymi owocami koktajle sprawdzają się nie tylko w klubach, lecz także na przyjęciach weselnych. Coraz częściej spotykamy barmana na weselu. Profesjonalne agencje barmańskie zajmują się tym na co dzień.  Świadczą usługi barmańskie o szerokim wachlarzu opcji które klient ma do wyboru. Może to być obsługa baru przez jednego barmana, dwóch barmanów albo barmankę. Mobilny bar, oraz niezbędny ekwipunek barmani przywożą ze sobą. Pozostaje tylko kwestia produktów do drink baru czyli alkohole, soki, owoce, likiery. Jeśli chcielibyśmy aby nasze wesele było wyjątkowe powinniśmy zadbać o to, aby drinki przyrządzał profesjonalista. Na szczęście, kultura picia w Polsce w ostatnich latach zmienia się na lepsze.

Wesele to nie tylko kwestia dobrego jedzenia oraz wódki czystej na stołach. Kolejki przy drink barze weselnym to norma, a zapotrzebowanie? Panie, stałe klientki na pewno zadbają o to, aby nasz barman się nie nudził. Każdy z nas, oprócz dobrej zabawy chciałby spróbować czegoś niespotykanego, orzeźwiającego, dopasowanego do potrzeb najbardziej wybrednych.  Czy warto zainwestować w barmana na wesele? Odpowiedź brzmi TAK. 

Profesjonalne firmy barmańskie pomogą przy organizacji wesela od strony barowej, lecz wszystkiego za nas nie zrobią.  Zakupią potrzebne produkty, przywiozą własny bar, szklanki, lód a to wszystko nie kosztuje fortunę, lecz zadowolenie gości gwarantowane!

Zobacz także: Jaką wódkę na wesele wybrać?

Pokaz Flair - barmańskie show na weselu

Pokaz barmański w stylu Flair to nic innego jak efektowne przyrządzanie drinków, według własnych kompozycji przy jednoczesnym wykonaniu różnych ewolucji. Drinki przygotowywane są metodą Working Flair, ewolucje butelkami, shakerami, kostkami lodu, oraz palący się sprzęt barmański w połączeniu z elementami pirotechniki, a to wszystko wykonywane synchronicznie w rytm odpowiednio dobranej muzyki.  Wieczór z udziałem barmanów Flair na pewno przejdzie do niezapomnianych. Jeśli planujecie zaskoczyć swoich gości, a nie chcecie żeby pomysł był "oklepany" - rozwiązaniem będzie efektowny pokaz barmański Flair, ale pod warunkiem że wykonywał go będzie profesjonalny barman tudzież duet barmanów.

Polecamy: Candy bar na przyjęcie weselne - krok po kroku