Lista prezentów ślubnych

Ślub to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu człowieka. O niesamowitej magii tego wydarzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Radość, nieopisane szczęście i poczucie spełnienia, które mu towarzyszą, sprawiają, że czar tych chwil jest nie do powtórzenia. By pomóc młodej parze w stawianiu pierwszych kroków na nowej wspólnej drodze, warto dobrze przemyśleć zakup prezentu.
/ 02.07.2008 20:14
Ślub to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych chwil w życiu człowieka. O niesamowitej magii tego wydarzenia nie trzeba nikogo przekonywać. Radość, nieopisane szczęście i poczucie spełnienia, które mu towarzyszą, sprawiają, że czar tych chwil jest nie do powtórzenia. By pomóc młodej parze w stawianiu pierwszych kroków na nowej wspólnej drodze, warto dobrze przemyśleć zakup prezentu.

Villa Italia proponuje idealne rozwiązanie zarówno dla nowożeńców, jak i dla zaproszonych gości - Listę Prezentów Ślubnych.
Lista prezentów ślubnych
Moc dylematów
Z każdym zaproszeniem na ślub pojawia się ten sam, odwieczny problem, czym obdarować młodą parę. Dylematy czy postawić na oryginalność, trwałość, a może funkcjonalność towarzyszą wszystkim zaproszonym. W pędzie codziennego życia często nie mamy czasu
na dokładną analizę wszystkich upominkowych opcji, w związku z czym prezenty bywają nieprzemyślane, chaotycznie dobrane, a ich dawanie nie sprawia radości ani obdarowującym ani obdarowywanym.
By wyjść naprzeciw oczekiwaniom młodej pary i jednocześnie ułatwić wybory gościom oraz zaoszczędzić ich czas, Villa Italia proponuje niekonwencjonalne rozwiązanie, jakim jest Lista Prezentów Ślubnych. Młoda para tworzy spis wybranych przez siebie produktów marki Villa Italia, który służyć ma za wskazówkę dla gości przy zakupach. Rozwiązanie to jest nie tylko rozsądne i praktyczne, ale także wygodne. Bardzo przydatnymi i pomocnymi w rozpoczynaniu życia we dwójkę upominkami są przedmioty związane z wyposażeniem domu, takie jak umilające wspólne chwile zestawy porcelany. Ich niezwykle bogaty wybór można znaleźć w ofercie marki Villa Italia. Najwyższej jakości, pełna elegancji porcelana, zdobiona ręcznie wykonanymi elementami oraz dodatki w postaci pięknie haftowanych obrusów i serwet pozwolą młodym cieszyć się wspólnie spędzanym czasem. Dzięki liście prezentów ślubnych spełnianie marzeń nowożeńców będzie nie tylko prostsze, ale i przyjemniejsze. Młodzi nie będą zmagać się z niezręcznymi sytuacjami, kiedy to dostają prezenty, które nie są im potrzebne, powtarzają się, bądź zupełnie do siebie nie pasują.

Udogodnienia techniczne
Lista Prezentów Ślubnych marki Villa Italia jest dostosowana do potrzeb obu stron. Dodatkowo by dopasować się do indywidualnych gustów Klientów, Villa Italia umożliwia zakup pojedynczych sztuk z całych kompletów, co pozwala na elastyczny wybór prezentów i nie jest kłopotliwe dla gości o mniejszej zasobności portfela. Co więcej wraz z utworzeniem listy, kupujący otrzymują 10% rabatu. Młoda para powinna pamiętać, żeby przygotowana lista miała więcej pozycji niż liczba gości, by mogli oni sami zadecydować o swoich wyborach. W ten sposób nowożeńcy otrzymają prezenty, które stworzą całość o wartości tak sentymentalnej, jak i użytecznej.

Lista prezentów ślubnych jest miłym gestem wobec gości, który ułatwi im podjęcie decyzji
o zakupie odpowiedniego i przemyślanego prezentu, a samej młodej parze dostarczy mnóstwa radości i oszczędzi niezręcznych dylematów. Marka Villa Italia, chcąc wspomóc nowożeńców w budowie wspólnego szczęścia, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości, którzy będą z nimi dzielić te wyjątkowe chwile, oferuje szeroką gamę najwyższej klasy produktów.

DOSSIER:
Zestaw obiadowy Gloria marki Villa Italia to serwis Lista prezentów ślubnychobiadowy dla 12 osób. Serwis jest wykonany z najwyższej jakości porcelany typu bone china ozdobiony subtelną dekoracją roślinną. W skład zestawu wchodzi 12 talerzy płytkich, 12 talerzy głębokich, 12 talerzy deserowych, półmis okrągły, rawierka, 2 salaterki i sosjerka z podstawką i waza.
Zestaw obiadowy 12/43 3 000,00
Zestaw do herbaty 12/39 1 540,00
Filiżanka ze spodkiem do herbaty 68,00
Filizanka do espresso ze spodkiem 51,00
Bulionówka ze spodkiem 76,00
Salaterka 25 cm 139,00
Półmis owalny 36 cm 240,00
Półmis okrągły 31 cm 139,00
Rawierka 25 cm 102,00

Kolekcja Elena marki Villa Italia- to zastawa wykonana z wysokiej jakości porcelany. Platynowe, nietuzinkowe wykończenia podkreślają oryginalny kształt naczyń. Jej mleczny kolor doskonale współgra z wyrazistym kwiatowym wzorem. Zastawę można bezpiecznie myć w zmywarce. W skład zestawu obiadowego wchodzi 6 talerzy płytkich, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy deserowych, prostokątny półmis, salaterka. W skład zestawu do herbaty wchodzi 6 filiżanek ze spodkami, 6 talerzy deserowych, czajnik, cukiernica, mlecznik.
Zestaw obiadowy dla 6 osób 1 180,00
Zestaw do herbaty dla 6 osób 873,00

Kolekcja Serenity marki Villa Italia – to zastawa wykonana z wysokiej jakości porcelany typu bone china. Piękna biała porcelana, zdobiona kremowym, roślinnym wzorem ze złotymi wykończeniami zachwyca prostotą i elegancją. Świetnie komponuje się z klasycznymi białymi obrusami jak i zdecydowanymi dekoracjami. Zastawę można bezpiecznie myć w zmywarce. W skład zestawu obiadowego wchodzi 6 talerzy płytkich, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy deserowych, 1 półmis owalny,
1 salaterka. W skład zestawu do herbaty wchodzi 6 filiżanek ze spodkiem, 6 talerzy deserowych, czajnik, cukiernica. Mlecznik oraz bulionówka ze spodkiem.
Zestaw obiadowy 6/20 1 462,00
Zestaw do herbaty 6/22 949,00
Filiżanka ze spodkiem do herbaty 66,00
Bulionówka ze spodkiem 105,00

Ergo International to importer porcelany, ceramiki i szkła. Ergo International początkowo specjalizowało się w eksporcie, pośrednicząc pomiędzy polskimi producentami porcelany i zagranicznymi odbiorcami. Od 1996 roku zajmuje się również importem i dystrybucją w Polsce zastawy stołowej i artykułów wyposażenia wnętrz. Firma posiada w swojej ofercie porcelanę, ceramikę, szkło, obrusy i dodatki stołowe.

Ergo International sprzedaje produkty pod własną marką Villa Italia, Lista prezentów ślubnychktórą tworzą pełne elegancji porcelanowe serwisy obiadowe i herbaciane, zastawy z doskonałej ceramiki użytkowej, dodatki ze szkła kryształowego oraz obrusy. Wszystkie wzory powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim. Kolekcję porcelany Villa Italia tworzą przede wszystkim serwisy obiadowe i herbaciane w kolorze białym, zdobione złotem i platyną. Ceramika Villa Italia wyróżnia się pięknym kremowym kolorem oraz delikatnością i precyzją wykonania. Jakość wyrobów podnoszą ręcznie wykonane i malowane elementy.

Sklepy firmowe VILLA ITALIA:
Centrum Janki, Galeria Real
Centrum Handlowe ARKADIA ul. Jana Pawła II 82, Warszawa
C.H. Magnolia - Park, ul. Legnicka 58, Wrocław
C.H. Manufaktura, ul. Karskiego 5, Łódź
C.H. Rondo, ul. Zamenhofa 133, Poznań