Formalności ślubne - o czym należy pamiętać organizując ślub 9 miesięcy przed ślubem?

Dariusz Zwadowski z agencji Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni podpowiada, o czym nie wolno zapomnieć, organizując ślub i wesele

Organizacja ślubu wymaga odpowiedniego zaplanowania wszystkich ważnych kwestii. Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni podpowiada, co należy zrobić na pół roku przed ślubem.

Sprawdź, co należy zrobić rok przed ślubem! 

Zobacz, o czym należy pamiętać 9 miesięcy przed ślubem? 

  • Wybierz odpowiednia suknię ślubną. 
  • Wybierzcie i wyślijcie zaproszenia
  • Wybierzcie obrączki 
  • Zastanówcie się nad atrakcjami weselnymi. Może zdecydujecie się na drink bar, fotobudkę, wideobudkę, pokaz sztucznych ogni lub fireshow?
  • Jeśli decydujecie się na ślub cywilny, pół roku przed ślubem powinniście zająć się formalnościami w USC. 

Rozwiąż psychotest i sprawdź, jaki rodzaj ślubu do ciebie pasuje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/24.04.2017 21:51
Właśnie dlatego, że suknię wybiera się 9 miesięcy przed ślubem, zaczęłam odchudzać się trzy miesiące wcześniej, żeby zmieścić się w wymarzony rozmiar 36. Zawzięłam się i kilka razy w tygodniu chodziłam na fitness do fitcurves, a do tego korzystałam z ułożonego przez nich planu dietetycznego i udało się. Suknia marzeń w mniejszym rozmiarze pasowała jak ulał i już jest zamówiona w salonie. Wysiłki się opłaciły. Salę zamówiliśmy z półtorarocznym wyprzedzeniem, więc na spokojnie będziemy załatwiać resztę spraw.
/17.04.2017 11:57
My właśnie jakoś na 9 miesięcy przed ślubem zaczęliśmy myśleć o zdjęciach i to jednak trochę późno więc nie polecam takiego stresu- lepiej załatwić to wcześniej, tym bardziej że mnie wymarzyły się zdjęcia z drona, w końcu udało nam się znaleźć super ekipę z dron4all i zdjęcia wyszyły lepiej niż mogłam sobie nawet wymarzyć
/17.02.2017 20:10
Zamówić wódkę weselną:) Polecam tą z Polanina z indywidualnym grawerem na butelkach:)
POKAŻ KOMENTARZE (3)