Fryzura na wesele - jak zrobić fryzurę na wesele w domu

Nie musisz chodzić do fryzjera, by wyglądać naprawdę pięknie!

Szukasz pomysłu na fryzurę na wesele? Nie raz sparzyłaś się już wizytą u fryzjera, który zamiast zwykłego upięcia wykonał koka a'la średniowieczna królowa? A czy myślałaś o wykonaniu fryzury na wesele w domu? Czasem wystarczy tylko trochę lakieru do włosów, spinki i odrobina fantazji. Zobacz, jakie akcesoria do włosów będą ci potrzebne, by samodzielnie zrobić fryzurę na wesele. 

Warkocz na wesele 

To uniwersalna, posta i bardzo modna fryzura na wesele, którą bez problemu wykonasz sama w domu. Wystarczą spinki i gumka. Dla uzyskania bardziej romantycznego looku wyciągnij kilka pasem włosów z przygotowanego już warkocza. Da to całej fryzurze dużo lekkości i swobody. 

Jak samodzielnie wykonać warkocz na wesele? Podziel wszystkie włosy na 3 pasma i zapleć warkocz. Ze środka możesz wyjąć kilka kosmyków. 

Kucyk

Koki, brokaty i zbyt dużo lakieru na włosach to już (na szczęście) przeszłość! Dziś zamiast wymyślnych upięć "w stylu starszej pani" coraz częściej decydujemy się na luźne kucyki, które są dziewczęce i nie dodają lat!

Jak wykonać kucyk na wesele? Wszystkie włosy zwiąż gumką bardzo wysoko (niemal na czubku głowy). Możesz zostawić grzywkę wolno lub włączyć ją do kucyka. 

 

W romantycznej odsłonie

Ostatnio bardzo modne stały się opaski, które pozwalają na stworzenie bardzo romantycznej fryzury na wesele w zaledwie kilka minut. Jak? Wystarczy, że delikatnie pofalujesz włosy na prostownicy lub lokówce, by dodać im objętości. Następnie załóż opaskę z gumka, a włosy z tyłu delikatnie podepnij do środka. Efekt jest oszałamiający, a samo przygotowanie takiej fryzury na wesele zajmuje jakieś 15 minut!

Zobacz w naszej galerii, jakie akcesoria do włosów mogą ci się przydać i sama wykonaj fryzurę na wesele!