Sukienka ślubna za 299zł!

Marka H&M wprowadzi już w kwietniu do swojej kolekcji po raz pierwszy sukienkę ślubną. Nowa era w modzie ślubnej?
/ 11.03.2014 16:02

Marka H&M wprowadzi już w kwietniu do swojej kolekcji po raz pierwszy sukienkę ślubną. Czy nadchodzi nowa era w modzie ślubnej i stylizowaniu panny młodej? Czy panny młode kupią suknię ślubną w sieciówce?

Sukienka ślubna w stylu lat 30.

Na razie będzie to tylko jeden model sukni ślubnej bez rękawów, o długości maksi. Kreację wykonano z materiału pochodzącego z recyklingu. Krój sukni ślubnej i zdobienia zostały zainspirowane eleganckimi kreacjami hollywoodzkim z lat 30. XX wieku. Jej szokująco - jak na suknię ślubną - przystępna cena to 299 zł. Czy zapewni odpowiednią jakość?

Sukienka ślubna za 299 zł!

fot. Materiały prasowe H&M

Dla kogo sukienka ślubna z H&M?

Przyszłe panny młode i nawet te, które mają już ślub za sobą donoszą nam, że chętnie wzięłyby ślub w takiej sukience. Najczęściej wybrałyby ją na ślub w plenerze lub plażową ceremonię, albo po prostu na skromną, kameralną cywilną uroczystość.

Z pewnością sukienkę z H&M w takim stylu będą wybierać nowoczesne dziewczyny, dla których suknia typu beza nie jest szczytem marzeń. I te, które wolą wydać więcej na podróż poślubną, niż na nie zawsze udany projekt ślubny do założenia na jednen raz. Czyli praktyczne minimalistki.

Gdzie kupicie sukienkę ślubną H&M?

Sukienka ślubna będzie dostępna w wybranych sklepach H&M: W Warszawie na ul. Marszałkowskiej i w galerii przy Placu Unii, w Złotych Tarasach i w Arkadii oraz na Sadybie i w Klifie. Poza tym także w Galerii Krakowskiej, Galerii Bałtyckiej, w Malcie w Poznaniu, w Silesii w Katowicach oraz w Galerii Łódzkiej.

Skusiłybyście się na taką sukienkę ślubną?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/23.09.2015 17:12
A ja w czerwcu poszłam do ślubu w sukni ślubnej h&m. Nie obawiałam się raczej, że zobaczę kogoś z gości w takiej kreacji - bo nie wyobrażałam sobie, że ktoś przyszedłby w śnieżnobiałej sukience z trenikiem jako gość. Akurat tego dnia było ponad 30 stopni i suknia była idealna - zwiewna, delikatna, kobieca, skromna. Idealna. Wszyscy byli zachwyceni (nawet kelnerki w restauracji) bo była... inna. Nie mam 20 lat, w moim środowisku nikt nie nosi wielkich sukien z salonów (nawet jeżeli z salonu to tak samo zwiewne jak i te nie z salonów) i nie czułam potrzeby wydawania kilku tysięcy złotych żeby założyć suknię na ten jeden dzień. Że wyjątkowy?? Dla mnie ważniejsze jest żebyśmy za 50 lat uznali, że nasze wspólne życie było "wyjątkowe" a Ten dzień? Szybko przeminął a chwile które uznaję za wyjątkowe miały miejsce zupełnie innego dnia...
/06.05.2014 13:14
Właśnie jest takie ryzyko czasami lepiej trochę dopłacić i mieć coś co nikt na weselu mieć nie będzie. Dla mnie suknia ślubna powinna być długa i wyjątkowa tak jak wyjątkowy jest ten dzień. W sieciówkach nie ma wyjątkowych sukni które nadawały by się dla panien młodych.
/05.05.2014 13:16
ja tez nie,moja kolezanka kupiła taką okazało sie ze świadkowa tez i tydzień przed kupiła na szybko też a"la wieczorową ale w salonie sukni ślubnych w katowicach w evicie i dopiero wtedy poczuła sie jak panna młoda
POKAŻ KOMENTARZE (4)