Nowoczesny Pan Młody według Intermody

Nowoczesny Pan Młody w dniu ślubu może w pełni wyrazić swoją osobowość, wybierając odpowiedni dla siebie strój. Na sezon zimowy Intermoda przygotowała niezwykle szeroką gamę ubiorów, charakteryzujących się luksusową jakością tkanin oraz wyjątkowo zmysłowym krojem.
/ 24.12.2007 09:43
Nowoczesny Pan Młody w dniu ślubu może w pełni wyrazić swoją osobowość, wybierając odpowiedni dla siebie strój. Na sezon zimowy Intermoda przygotowała niezwykle szeroką gamę ubiorów, charakteryzujących się luksusową jakością tkanin oraz wyjątkowo zmysłowym krojem.

Do wyboru Panu Młodemu pozostają garnitury i surduty oraz szeroka oferta uzupełniających dodatków – szykownych koszul, kamizelek, muszników i krawatów. Największy nacisk w kolekcji położony jest na szlachetność i technologię materiałów.

Bardzo lekkie, elastyczne tkaniny, niwelując zagniecenia, doskonale układają się do figury, dając Panu Młodemu poczucie komfortu w tak uroczystym dniu. Niezwykle eleganckie surduty i wydłużone marynarki swoją stylistyką przenoszą w czasie, nadając dostojności podniosłej chwili. W zimowej kolekcji wprowadzono nowy model smokingu (PUERO) z wyszczuploną linią marynarki i wyłogiem skierowanym do góry. W tym sezonie Intermoda proponuje również nowoczesne i eleganckie wzory, w których materiały o odcieniu matowym łączą się z fakturami półbłyszczącymi.

W Salonach marki Intermoda możliwe jest skompletowanie szykownych zestawów ślubnych i okazjonalnych. Istnieje możliwość dopasowania zestawu ślubnego do indywidualnych potrzeb i gustu klienta, w czym pomogą oferowane systemy korekt krawieckich i fachowe doradztwo personelu.

Szeroka gama kolorów i fasonów pozwala zestawić odpowiedni pod każdym względem strój. Wśród materiałów gładkich i matowych pojawiają się również tkaniny z „mokrym” połyskiem jedwabiu i prążkowane. Całości szyku dodają krawaty z dopasowanymi do nich poszetkami - finezyjnie drapowanymi chusteczkami do kieszonki marynarki. W tym sezonie Intermoda wprowadziła do swojej oferty własne projekty koszul. Formalne wzory to koszule smokingowe z łamanym kołnierzem oraz eleganckie modele utrzymane w spokojnej kolorystyce i subtelnych deseniach.

Intermoda, wśród smokingów, surdutów i klasycznych garniturów, oferuje także linie nieklasyczne, które są propozycją dla Panów, chcących zaprezentować się w tym szczególny dniu w mniej tradycyjny sposób.

O marce Intermoda:
Spółka Intermoda Fashion, z siedzibą we Wrocławiu, zarządza siecią własnych salonów firmowych działających pod szyldem „Intermoda”. Obecnie funkcjonuje 38 salonów Intermoda, zlokalizowanych głównie w centrach i galeriach handlowych większych miast Polski. Niedawno otwarto nowe sklepy: w Factory Outlet Poznań (Luboń), Focus Parku (Rybnik), Galerii Askana (Gorzów Wielkopolski), Galerii Bałtyckiej (Gdańsk), Magnolia Parku (Wrocław), Porcie Handlowym Auchan Rumia (Rumia – Gdynia), Centrum Handlowym Plejada (Sosnowiec) oraz Galerii Białej (Białystok). Odzież marki Intermoda dostępna jest również w blisko 50 punktach wielomarkowych (tzw. sklepach multibrandowych) na terenie całej Polski.

Więcej informacji na stronie www.intermoda.com.pl.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)