Szpilki z sercem na ślub

Gumowe buty z sercem na ślub? Szpilki Vivienne Westwood zaprojektowane dla marki Melissa podbiły serca panien młodych na całym świecie. Czy wasze też biją mocniej na widok butów z sercem?

Gumowe buty z sercem na ślub? Szpilki Vivienne Westwood zaprojektowane dla marki Melissa podbiły serca panien młodych na całym świecie. Czy wasze też biją mocniej na widok butów z sercem?

Buty ślubne z sercem - kup lub zrób je sama!

Fot.Fotolia/shopmelissa.com/Materiały prasowe hegos.eu/ kolaż: Polki.pl

Melisski z elastycznej gumy i plastiku na ślub?

Choć wykonane są z elastycznej gumy i plastiku uchodzą za najwygodniejsze na świecie. A kiedy wygoda idzie w parze z uroczym wyglądem, sukces murowany! „Melisski” – bo tak uroczo je spolszczono, rozkochały w sobie miliony kobiet na całym świecie.

Pomysł umieszczenia serduszek na obuwiu nie jest nowy, pochodzi z 1987 roku! Wtedy Vivienne Westwood po raz pierwszy użyła motywu serca w swojej jesienno-zimowej kolekcji ubrań i dodatków.

Kiedy 6 lat temu marka Melissa podjęła współpracę z brytyjską projektantką, gumowe buty na szpilce stały się „must have” każdej trandsetterki. Dużą popularnością cieszyły się te ozdobione kulką, kokardką lub skrzydłami anioła, ale strzałem w dziesiątkę okazały się te z serduszkami z kolekcji Lady Dragon. Ich passa trwa do dziś!

Buty ślubne z sercem - kup lub zrób je sama!

fot. shopmelissa.com/Materiały prasowe hegos.eu/ kolaż Polki.pl

Buty z sercem idealne do stylizacji panny młodej

Szpilki z przymocowanym symbolem miłości szczególnie upodobały sobie panny młode. Okazało się, że buty świetnie ożywiają całą stylizację ślubną, sprawiają, że nie jest przewidywalna i nudna. I niekoniecznie śmiertelnie poważna - co też bywa ważne w stylizacji ślubnej. Dobrze wychodzą na zdjęciach i – co ważne – można je nosić także po ślubie, nie są butami kupionymi „na raz”, na jedną okazję.

Buty ślubne z sercem - kup lub zrób je sama!

fot. Materiały prasowe Melissa

Obecnie najmodniejsze są buty typu peep toe w kolorze żółtym i pomarańczowym. Ale można też sobie wybrać zabudowane modele lub stonowane kolory. Te jaskrawe doskonale pasują do jesiennych bukietów ze słonecznikami, kaliami, herbacianymi różami i gerberami. Mniej odważnym pannom młodym spodobają się buty perłowo-białe lub w kolorze nude z sercami czerwonymi lub różowymi.

Gdzie i za ile kupować ślubne szpilki z sercem?

Buty marki Melissa możecie kupić w dużych galeriach handlowych, np. w Złotych Tarasach w Warszawie lub w Magnolii we Wrocławiu. Znajdziecie je także w sklepach internetowych, np. Zalando, Answear, czy na Allegro. Ich ceny zależnie od modelu wahają się od 310 do 999 złotych. Warto też sprawdzać ich oryginalność. Guma Melissa jest wygodna, ale inna, zwykła już taka może nie być...

Zrób sama buty ślubne z sercem

Oszczędni mogą spróbować zrobić serca samodzielnie i przymocować je do swoich zwykłych szpilek. Najlepiej wyciąć je z grubej lakierowanej gumy lub filcu (ten materiał ładnie się poddaje podczas zginania palców w trakcie chodzenia), a mocować ciepłym klejem z pistoletu.

Ważne! Bezwzględnie należy wykonać próbę, zanim założy się takie buty na ślub. Gdyby serca odpadły, ktoś nieżyczliwy mógłby to odczytać jako złą wróżbę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)