Miłosny nastrój z filiżanką herbaty IRVING

Walentynkowy wieczór w domowym zaciszu? Czemu nie! Wystarczy obecność ukochanej osoby, przygaszone światło, kilka świec i… filiżanka gorącej herbaty IRVING z miłosną nutką cynamonu, kardamonu czy imbiru.
/ 10.02.2012 06:17
Dzień Świętego Walentego nie musi kojarzyć się z zatłoczoną restauracją czy przepełnioną salą kinową. Może warto spędzić ten czas w zaciszu domowego ogniska? Dobra kolacja, pyszny deser, a do tego herbaty IRVING, których smak i aromat wprawią nas w romantyczny nastrój za sprawą przypraw i ziół o magicznych właściwościach. Oto nasze propozycje na ten wyjatkowy wieczór:

IRVING Indian Chai Masala
Herbata jest kwintesencją bogactwa kulturowego Indii, kolebki „Kamasutry”. IRVING Indian Chai Masala, zainspirowana hinduskim sposobem parzenia i picia herbaty to prawdziwa skarbnica przypraw korzennych, które od wieków uważane są za afrodyzjaki. 
Jej podstawą są liście czarnej herbaty i aromatyczne dodatki, takie jak cynamon, goździki, imbir, czy kardamon. Już sam zapach świeżo zaparzonej Indian Chai Masala wprawia w doby nastrój!  

Opakowanie zawiera 20 torebek herbaty w kopertkach.

Sugerowana cena na półce: 6,49 PLN.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)