Mama na rynku pracy

Opieka nad małym dzieckiem zajmuje bardzo dużo czasu i wymaga wielkiego wkładu pracy. Nie oznacza to jednak, że mama z maluchem nie może się realizować zawodowo!
/ 12.07.2014 05:21

Jednym z trudniejszych okresów dla każdej kobiety, która zdecydowała się na dziecko, jest z pewnością moment podjęcia decyzji o powrocie do pracy. Podczas poszukiwania nowego zajęcia mogą pojawić się nie lada trudności. Jak sobie z tym poradzić i co dzisiaj może mama z dzieckiem na rynku pracy?

Joanna Kubiak, specjalista oraz Sales Manager w Briland.pl, rozwieje twoje wątpliwości. Businesswoman opowiada, jak w Polsce wygląda sprawa samozatrudnienia dla matek, do jakiego urzędu warto się wybrać aby rozpocząć działalność, jakie dokumenty wypełnić, skąd oczekiwać wsparcia (przedszkola, kursy, szkolenia). Radzi, jak podzielić czas nad opieką nad dzieckiem oraz domowymi obowiązkami z pracą we własnej firmie. Specjalista porusza także temat unijnego dofinansowania dla nowo otwartych działalności gospodarczych.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/12.12.2016 22:38
"Mamom, które siedzą w domu". Pewnie - mając dzieci mamy sobie siedzą i malują paznokcie. Widać, że ta Pani nie wie co to opieka nad dziećmi. Jako matka przy dwójce dzieci przez cały dzień nieraz nie mam czasu usiąść.