Czym jest stylowa moda?

Niewiele jest rzeczy, które korzystniej wpływałyby na poczucie pewności siebie niż ubieranie się z klasą. Każda z nas może wyglądać olśniewająco, niezależnie od wieku i figury. Musi tylko wiedzieć w czym jej do twarzy. Moda to coś bardzo ulotnego.
/ 07.08.2007 06:57
Niewiele jest rzeczy, które korzystniej wpływałyby na poczucie pewności siebie niż ubieranie się z klasą. Każda z nas może wyglądać olśniewająco, niezależnie od wieku i figury. Musi tylko wiedzieć w czym jej do twarzy. Moda to coś bardzo ulotnego.

stylizacjeKobieta może czuć się modnie i wyglądać stylowo tylko wtedy, jeśli umie dobrać strój do proporcji swojej sylwetki. Coco Chanel mawiała: "Jeśli kobieta jest źle ubrana, zauważy się jej suknię. Jeśli suknia kobiety będzie doskonała, zobaczą jedynie kobietę". Warto więc zadbać o dobry wizerunek, tym bardziej, że ubiór ma niezwykłą moc - potrafi przyciągać ludzi. Nie tylko wpływa na samoocenę, ale również pomaga odnosić sukcesy w pracy i w życiu osobistym, wpływa na postrzeganie nas przez środowisko, pomaga czuć się dobrze z sobą samym, manifestuje nasze podejście do życia, nastrój, cechy charakteru, jest wyrazem pozycji społecznej. Szata zewnętrzna nie musi być zwykłym uniformem, może natomiast sprawić, że będziemy czuć się energiczni, młodsi, atrakcyjni.

Nie ma na świecie człowieka, dla którego kolor jest emocjonalnie obojętny. Kolory działają na nasze myśli i uczucia, powinniśmy być więc świadomi barw jakie wybieramy, to one wspomagają naszą psychikę, są balsamem na nastroje i dodają animuszu.

Usługi Personal Shopper są dla tych, dla których kupowanie ubrań jest zajęciem nieprzemyślanym i nużącym. Stylistka to miła towarzyszka zakupów, dysponująca wieloma radami, dobrym gustem, znajomością sklepów i promocji, tak by nie przepłacić, a móc kupić rzeczy dobrej jakości, modne i naprawdę potrzebne. Możemy przytyć lub schudnąć, ale typ figury pozostaje niezmienny, dlatego rady stylistki to eliksir na wiecznie świetny, czarujący wygląd. Co więcej – to inwestycja w przyszłość! Doradca ds. elegancji powie Ci czego musisz pozbyć się ze swojej szafy oraz doradzi jak łączyć ze sobą ubrania, które już masz. Dobierze dodatki, które pozwolą naprawdę zabłysnąć i wyeksponuje atuty sylwetki, które wręcz się o to proszą, a ukryje to czego inni wcale nie muszą oglądać…

Nieważne czy nosisz rozmiar mini czy maksi. Stosując proste zasady odnajdziesz najwłaściwsze proporcje i kroje tworzące Twoją kolekcję, która będzie Cię zdobić. Umów się ze stylistką na spotkanie, a jeśli zechcesz także na zakupy z krainy fantazji. Zachwyć otoczenie i rozkwitnij!