Nowa ŠKODA Fabia – nie musisz kupować, żeby nią jeździć

Idealne do poruszania się po mieście, nowoczesne auto w 15 kolorach, teraz dostępne w korzystnej ofercie finansowania.
Nowa Skoda Fabia, w kredycie
fot. mat. prasowe firmy ŠKODA
Nowa ŠKODA Fabia przyciąga wzrok wyrazistą, dynamiczną stylistyką, przepięknymi kolorami oraz sportowymi proporcjami. Jest na tyle zwinna i zgrabna, że poradzi sobie doskonale na zatłoczonych ulicach. Zmieści się też w ciasnych miejscach parkingowych. Wewnątrz zaś posiada dużo miejsca dla jadących i ich bagażu.

Sprawdzone technologie i nowoczesność

Skupia wszystkie dobre cechy marki ŠKODA, dodatkowo wyposażona została w liczne nowe rozwiązania technologiczne: nowoczesne układy bezpieczeństwa, komfortu, multimediów a nawet rozrywki, charakterystyczne dotąd dla wyższych klas samochodów.
fot. mat. prasowe firmy ŠKODA
Posiada m.in. sześć poduszek bezpieczeństwa, funkcję miejskiego hamowania awaryjnego w przypadku, gdy kierowca nie reaguje a istnieje zagrożenie kolizją oraz najnowszą generację klimatyzacji. Wersja radia Bolero oferuje, oprócz radia AM/FM z RDS, przeglądarkę zdjęć, możliwość połączenia ze smartfonem i korzystania z różnych przydatnych aplikacji! Prostym sposobem na jeżdżenie zawsze nowym modelem ŠKODY jest ŠKODA Kredyt Niskich Rat.
fot. mat. prasowe firmy ŠKODA

Nowa ŠKODA bez wyrzeczeń

Volkswagen Bank przygotował ofertę zakupu nowej ŠKODY, która opiera się na prostych, przejrzystych zasadach. ŠKODA Kredyt Niskich Rat to korzystna forma finansowania, która pozwala wyjechać z salonu własną, nową ŠKODĄ bez wyrzeczeń.

Nabywca staje się właścicielem samochodu od początku, umowa trwa 3 lub 4 lata. Klient sam wybiera warunki kredytu, np. 0% wkładu własnego oraz wariant zakończenia umowy. Po 3 lub 4 latach może:

•    zwrócić samochód, którym jeździł i zamienić go na nową ŠKODĘ, w ramach kolejnej umowy.
Volkswagen Bank gwarantuje odkup samochodu, za uzgodnioną w umowie cenę, w przypadku gdy klient zdecyduje się go oddać. Dzięki temu nie trzeba angażować się w czasochłonny i kłopotliwy proces sprzedaży starego auta, żeby móc jeździć nowym.

•    zachować samochód, którym jeździł i spłacić pozostałą część jego wartości jednorazowo.
Na zakończenie umowy, a także w każdym innym, dowolnym momencie w ciągu 3 lub 4 lat istnieje możliwość wykupienia auta, przez spłatę jego pozostałej wartości.

•    zachować samochód, którym jeździł, a pozostałą część jego wartości spłacić w dogodnych ratach.
Volkswagen Bank oferuje kierowcom, chcącym zostawić sobie auto, rozłożenie na raty pozostałej wartości samochodu.
fot. mat. prasowe firmy ŠKODA

Znacznie niższa rata

W czasie 3 lub 4 lat korzystania ze swojej ŠKODY kierowca nie płaci kredytu za całe auto! Spłaca w ratach jedynie część ceny samochodu – tylko tyle, ile traci on na wartości. To dlatego raty kredytu ŠKODA Kredyt Niskich Rat są znacznie niższe w porównaniu z tradycyjnym kredytem samochodowym. Możesz, płacąc niewielką ratę miesięczną, jeździć zawsze nowoczesnym i prestiżowym modelem ŠKODY!

 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
dopiero na babskim portalu przeczytałem, o co chodzi z tym kredytem.
/3 lata temu
Ta żółta skoda jest śliczna! Oddaje moje auto córce i kupię sobie właśnie taką cytrynkę. :P
/3 lata temu
To taki jakby wynajem, tylko że można kupić potem, a nie jak z wynajmem mieszkań, że bulisz komuś do kieszeni i nigdy nie jest Twoje...Może mieszkanie też tak kiedyś będzie można tak kupić...
POKAŻ KOMENTARZE (2)