Odetchnij z ulgą fot. Materiały promocyjne

Ogólnopolska kampania Odetchnij z ulgą - walka z chorobami płuc

Tematem przewodnim jest walka z uzależnieniem od nikotyny. Przeczytaj opinie lekarzy oraz ekspertów.
Redaktorki Polki.pl / 25.10.2019 15:53
Odetchnij z ulgą fot. Materiały promocyjne

Porady ekspertów znajdziesz w dzisiejszej Gazecie Wyborczej oraz bezpośrednio na stronie kampanii www.oddech.warsawpress.com. Zapraszamy do lektury!

Szczególnie polecamy artykuły:

  • Jakie mogą być skutki palenia papierosów, a także jak przygotować się do rzucenia palenia, gdzie szukać pomocy? Odpowie Kierownik Poradni Pomocy Palącym w Centrum Onkologii w Warszawie dr Magdalena
  • Wpływ dymu tytoniowego na życie astmatyków. Temat porusza Justyna Mroczek-Żal, Prezes Fundacji Zawsze o Krok przed Astmą
  • Astma i problemy duszności. Profesor Doroay Sands, opowiada o mukowiscydozie i przyczynowym leczeniu choroby

  • Precyzyjna diagnostyka w leczeniu niedrobnokomórkowego raka płuca. Opowiedzą prof. Renata Langfort i prof. Joanna Chorostowska-Wynimko, które są przedstawicielkami Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc.
  • Na łamach kampanii znajdziemy również artykuł na temat zanieczyszczeń powietrza i ich wpływu na nasze zdrowie, a także wskazówki, jak zadbać o jakość powietrza w swoim domu. Pamiętajmy, że każdy z nas ma wpływ na jakość powietrza, którym oddychamy.

VI edycja kampanii „Odetchnij z ulgą” zrealizowana została pod Patronatem Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc, Polskiego Towarzystwa Mukowiscydozy, Polskiej Grupy Raka Płuca a także wielu organizacji pacjenckich.


fot.Materiały prasowe

Artykuł powstał przy współpracy z WarsawPress

Czytaj też:
Jakie są rokowania w raku płuc? O przeżywalność pacjentów pytamy onkologa.