Let's go! fot. serwis prasowy

Rodzinne aktywne wyjazdy z Let's go!

Aktywne wyjazdy z Let’s Go to pomysł na oryginalne wakacje i ferie, które spędza się w gronie najbliższych, ale wg formuły „razem ale osobno”
/ 26.03.2009 10:31
Let's go! fot. serwis prasowy
Ten dział w naszej firmie powstał przede wszystkim z pasji podróżowania, miłości do dzieci i chęci aktywnego wypoczynku!

To oferta aktywnych wczasów rodzinnych, ale w zupełnie nowym stylu - można powiedzieć - „trendy”, na czasie. To wypoczynek aktywny, dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości uczestników. Tak by się nie zmęczyć, ale nabrać sił witalnych, energii i wrócić z urlopu z poczuciem, że wreszcie zrobiło się coś dla siebie. Co ważne, zabranie dzieci na urlop nie oznacza wcale, że będzie wam trudno wykroić trochę czasu dla siebie. To profesjonalni instruktorzy zajmują się pociechami w trakcie kiedy rodzice realizują swoje zajęcia sportowe. Program jest opracowany tak, aby każdy członek rodziny przeżył wspaniałą sportową przygodę.

1. Tata – podczas aktywnych wakacji ma okazję zmierzyć się w paintballa, pograć w tenisa, spróbować żeglarstwa, windsurfingu czy też wybrać się na wycieczkę rowerową. Wszystko oczywiście pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, zapewniających dużą dawkę adrenaliny i nowe wyzwania. W okresie zimy - jeździ na nartach lub snowboardzie.
2. Mama w tym czasie realizuje program dla kobiet, m.in.: jogę, pilates, tenis, wycieczki rowerowe, kajaki, żeglarstwo i inne. Pod okiem sympatycznych animatorów relaksuje się i poprawia swoją kondycję fizyczną. W trakcie ferii – doskonali jazdę na nartach.
3. Dzieci - podzielone na 3 grupy wiekowe (4-5, 6-8 i 9-12 lat) czują się jak na koloniach; to im poświęcone jest najwięcej uwagi a program zawiera wiele atrakcji (m.in. tenis, rowery, windsurfing, żeglarstwo, kajaki a także noc na wyspie, zajęcia plastyczne, teatralne, gry i zabawy w terenie, leśne wyprawy). W okresie zimowych uczą się jeździć na nartach i snowboardzie.

Dzieci zostają wprowadzone w świat sportu i rekreacji, uczymy je aktywnie wypoczywać i umiejętnie współdziałać w grupie. Poznają m.in. zasady Fair Play, zyskują większą pewność siebie a przede wszystkim przeżywają wspaniałą, sportową przygodę. Dodatkową atrakcją są ciekawe wieczory. Rodzina ma okazję pośpiewać w konkursie karaoke, biesiadować przy ognisku, bawić się podczas wieczorów tematycznych. Na zakończenie turnusu odbywają się Igrzyska rodzinne, podczas których uczestnicy rywalizują ze sobą w sztafetach i konkurencjach drużynowych.

Dlaczego warto pojechać na Aktywne Wyjazdy?

Dość nudy i leniuchowania!
Aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu z dala od zgiełku dużego miasta to gwarancja świetnie spędzonego urlopu i poprawy kondycji.

Dla każdego coś ciekawego!
Dla każdego członka rodziny proponujemy inny, dopasowany program sportowy:
Tata – przeżyje prawdziwą sportową przygodę
Mama – popracuje nad kondycję fizyczną i figurą
Dzieci – pokochają sport i poznają smak zdrowej rywalizacji

Wyjazdy z Let’s Go organizowane są w okresie:
* zimy: wyjazdy narciarskie do Włoch
* lata: Aktywne Wakacje na Mazurach oraz obozy sportowe dla dzieci

Aktywne Wakacje organizujemy już kolejny rok na Mazurach w miejscowości Piaski k. Rucianego Nida w Hotelu Exploris. To wymarzone miejsce na aktywny wypoczynek z rodziną, dzięki wspaniałemu położeniu ośrodka (nad jeziorem Bełdan, w lesie) oraz zapleczu sportowemu (hala sportowa, boiska wielofunkcyjne, korty).

W tym samym ośrodku organizujemy Obozy sportowe dla dzieci .

Wyjazdy dla dzieci powstały z potrzeby serca, bo jesteśmy pedagogami z powołania i sami jesteśmy rodzicami. Do tych wyjazdów selekcjonujemy tylko najlepszych wychowawców i instruktorów. Współpracują z nami aktorzy i najlepsi instruktorzy sportowi. Wszyscy posiadają wykształcenie pedagogiczne i umiejętności sportowe potwierdzone dokumentami państwowymi oraz dużym doświadczeniem.

W programie obozów są przede wszystkim sporty wodne: windsurfing i żeglarstwo oraz rowery i tenis. Poza tym różnego rodzaju gry zespołowe, terenowe z elementami harcerstwa, kreatywnego myślenia i wiele innych.

Na naszych obozach oprócz wielu dyscyplin sportowych dzieci uczą się samodzielności, umiejętności współdziałania w grupie, odpowiedzialności, punktualności i wielu innych cech tak potrzebnych do życia w społeczności.

Naszą ambicją jest wychować młode pokolenie tak by wypoczynek kojarzył się im z aktywnością !

Organizator:

LET’S GO sp. z o.o.
tel. (22) 649-98-82, 509 431 198
mail: banacka@letsgo.com.pl
Więcej informacji: www.letsgo.com.pl