podróżowanie fot. Fotolia

Najczęściej odwiedzane miejsca 2016 - Ranking - Podsumowanie roku

Ile z nich masz już na swoim koncie?
Joanna Mroczkowska / 29.12.2016 05:12
podróżowanie fot. Fotolia

Najczęściej odwiedzane miejsca w 2016

Amerykański magazyn Seventeen przygotował specjalne zestawienie, które na pewno zainteresuje miłośniczki Instagrama. Wybrał kilkanaście najczęściej oznaczanych miejsc w 2016. Zatem, gdzie podróżowaliśmy w tym roku? Czy przyczyniłyście się do ich popularności?

Nie było niespodzianką, że najpopularniejszymi miejscami w 2016 były parki rozrywki. Universal Studios i Disney World (prawie 60 tysięcy zdjęć) wygrywają ranking kolejny rok z rzędu.

Lubisz podróżować? Sprawdź nasze porady!

Kolejnym hitem Instagrama jest Nowy Jork. Najczęściej chwaliliśmy się fotografiami z Central Parku i Time Square. Któreś z was były w tym roku w USA i mogą podpisać się pod tym trendem?

 

#timesquare#atnight#citythatneversleeps

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cristina. (@cristinaroventa)

Jak można się było spodziewać hitem tego roku, ponownie był Paryż, a raczej Wieża Eiffela, Katedra Notre-Dame i Luwr. Zdjęcia pod tymi słynnymi budowlami ma chyba każdy. A przynajmniej znajdują się one na podróżniczej liście do odhaczenia.

Hitem w 2016 roku było USA. Las Vegas, Santa Monica, hala Madison Square Garden, lotnisko LAX w Los Angeles, Empire State Building, muzeum MET w Nowym Jorku i Most Brookliński znalazły się na liście. Są wśród was szczęściary, które miały okazję odwiedzić te miejsca?

 

Lost my Heart in this City 🇺🇸🗽 Snapchat 👻 StreetandGentle #brooklynbridge #newyork #bluesky #newyorkcity

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Philipp (@streetandgentle)

A wracając do Europy? Najczęściej fotografowanym miejscem okazały się Most Tower w Londynie, Koloseum w Rzymie, a także centrum Barcelony.

No i jak oceniacie ten ranking. Udało się wam w tym roku odwiedzić któreś z tych miejsc? Piszcie w komentarzach, które hity nie znalazły się waszym zdaniem w zestawieniu magazynu Seventeen.