Gwiazdkowy shopping po Europie

Kolejny krawat dla narzeczonego, szalik dla mamy? - nie w tym roku. Przedstawiamy garść pomysłów, skąd przywieźć oryginalne prezenty!
/ 09.12.2009 11:33

Francja
Pełna romantyzmu i elegancji Francja kusi wieloma wyszukanymi produktami wysokiej jakości. Ukochanej kobiecie warto podarować perfumy i seksowną bieliznę z jednego z markowych sklepów w Paryżu. Godne polecenia są francuskie kosmetyki, np. słynne mydełka lawendowe z Marsylii. Wybór pachnideł i kosmetyków w tamtejszych drogeriach i perfumeriach jest dużo większy niż u nas. Na prawdziwe „perełki” i okazje możemy zapolować na francuskich pchlich targach, które odbywają się w weekendy w wielu miastach. Jest szansa, że znajdziemy używaną torebkę Chanel lub starą biżuterię za pół ceny. Dla ukochanego możemy przywieźć jedynego prawdziwego szampana na świecie – czyli tego z francuskiej Szampanii.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/13.12.2009 00:26
Za granica na wyprzedażach mozna kupic prawdziwe perełki za grosze, nie to co u nas niby promocja, wyprzedaz a i tak drogo... Tylko,żeby nie zapłacic drugie tyle za dojazd trzeba dobrze przejrzec oferty linni lotniczych (ja korzystam z esky.pl).