7 najlepszych plaż Europy

Marzymy już o wakacjach!
Małgorzata Machnicka / 18.04.2018 10:03

Nie wiem jak Wam, ale mnie od zawsze marzyły się Karaiby. Biały piasek, elektryzująco niebieska woda i plażowanie wśród flamingów. Czy można sobie wyobrazić lepsze wakacje? Niestety, taki raj na ziemi kosztuje i to słono. Średnio za dwutygodniowe wakacje trzeba zapłacić 8-9 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę dwie osoby, kwota staje się astronomiczna.

Sprawdź najbezpieczniejsze linie lotnicze

Na szczęście Europa w niczym nie ustępuje rajskim plażom. Trzeba tylko ich trochę poszukać. Przedstawiamy ranking 7 najpiękniejszych europejskich plaż ostatnich lat. Aż trzy miejsca należą do Grecji - ostatnio najpopularniejszego kierunku wypraw Polaków. Dalej pojawia się jeszcze Portugalia, Chorwacja, Włochy i Hiszpania.

Dwutygodniowe wakacje w Europie są przynajmniej o połowę tańsze, a przy sprawnej organizacji nie muszą przekraczać 5 tysięcy za dwie osoby. Co więcej, lot na którąkolwiek europejską plażę trwa 3-krotnie mniej, więc dłużej możemy cieszyć się z uroków oszałamiającej przyrody.

To co? Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje?

10 gadżetów, które ułatwią podróżowanie

 

Throwback to last holiday ☀️💦 #holiday #zakhyntos #shipwreck #navagio 🚀

Post udostępniony przez Paulina 💋 (@duffowa)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/14.04.2018 21:54
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
/15.09.2017 14:27
Grecja <3 tak, właśnie tam lecimy końcówką września :) słyszałam już wcześniej że plaże na Krecie sa wyjątkowo piękne, dlatego jak zobaczyłam ofertę last minute w Itace to się nawet nie zastanawiałam tylko rezerowowałam :) w zeszłym roku tak mi wszystko uciekło, bo rozważałam czy aby na pewno tam zamiast zamawiać. w tym roku błędu nie popełniłam :)