Nie musisz wydawać milionów, żeby poczuć się jak w raju! 7 najlepszych plaż w Europie

Marzymy już o wakacjach!
Małgorzata Machnicka / 8 miesięcy temu

Nie wiem jak Wam, ale mnie od zawsze marzyły się Karaiby. Biały piasek, elektryzująco niebieska woda i plażowanie wśród flamingów. Czy można sobie wyobrazić lepsze wakacje? Niestety, taki raj na ziemi kosztuje i to słono. Średnio za dwutygodniowe wakacje trzeba zapłacić 8-9 tysięcy złotych. Biorąc pod uwagę dwie osoby, kwota staje się astronomiczna.

Sprawdź najbezpieczniejsze linie lotnicze

Na szczęście Europa w niczym nie ustępuje rajskim plażom. Trzeba tylko ich trochę poszukać. Przedstawiamy ranking 7 najpiękniejszych europejskich plaż ostatnich lat. Aż trzy miejsca należą do Grecji - ostatnio najpopularniejszego kierunku wypraw Polaków. Dalej pojawia się jeszcze Portugalia, Chorwacja, Włochy i Hiszpania.

Dwutygodniowe wakacje w Europie są przynajmniej o połowę tańsze, a przy sprawnej organizacji nie muszą przekraczać 5 tysięcy za dwie osoby. Co więcej, lot na którąkolwiek europejską plażę trwa 3-krotnie mniej, więc dłużej możemy cieszyć się z uroków oszałamiającej przyrody.

To co? Gdzie w tym roku wybieracie się na wakacje?

10 gadżetów, które ułatwią podróżowanie

 

Throwback to last holiday ☀️💦 #holiday #zakhyntos #shipwreck #navagio 🚀

Post udostępniony przez Paulina 💋 (@duffowa)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/8 miesięcy temu
Serdecznie polecam trenera Mgr Igora Mieńkowskiego Wejdź na stronę IGORTRENERONLINE.PL Osiągnij szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek! Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja! Wejdź teraz na igortreneronline.pl i wygraj nawet 10 tysięcy złoty! Sama skorzystałam i serdecznie polecam :D
/rok temu
Grecja <3 tak, właśnie tam lecimy końcówką września :) słyszałam już wcześniej że plaże na Krecie sa wyjątkowo piękne, dlatego jak zobaczyłam ofertę last minute w Itace to się nawet nie zastanawiałam tylko rezerowowałam :) w zeszłym roku tak mi wszystko uciekło, bo rozważałam czy aby na pewno tam zamiast zamawiać. w tym roku błędu nie popełniłam :)