„Wielki Apetyt”

Już 24 marca w Teatrze Studio Buffo odbędzie się premiera „Wielkiego apetytu” - polskiej adaptacji nowojorskiej sztuki Becky Mode pt. „Fully Committed”, w której aktorka Katarzyna Kwiatkowska zagra rolę ponad 40 postaci…
/ 16.03.2010 09:10
Sztuka w reżyserii Pawła Aignera (m.in. Teatr Rampa, Teatr Studio, Teatr Montownia) opowiada o bezrobotnej aktorce, która tymczasowo utknęła na zapleczu restauracji i tam na co dzień musi odgrywać niełatwą rolę pracownika przyjmującego telefoniczne rezerwacje. Walka o stolik w najlepszym lokalu w mieście bywa brutalna i zażarta, a praca na tym stanowisku wymaga nie tylko dobrego smaku, ale i ostrego temperamentu. Czy bohaterowi uda się zaspokoić apetyty sławnych i bogatych klientów?

„Wielki apetyt” to niezwykły pokaz komediowej gry aktorskiej. Katarzyna Kwiatkowska, na co dzień błyskotliwie parodiująca polskie gwiazdy w programie Szymon Majewski Show, w tej sztuce wcieli się nie w jedną główną, ale w kilkadziesiąt tak różnych postaci, jak groźny gangster, ambasadorowa Japonii, namolny asystent sławnej polskiej piosenkarki, czy prawa ręka arabskiego szejka… Polska adaptacja stanowi oryginalny, zabawny i ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu.

„Wielki Apetyt” to kolejna produkcja młodej firmy Tito Productions. Po sukcesie sztuki Boeing-Boeing, która już zbliża się do setki przedstawień (głównie Teatr Studio Buffo, ale pokazywana również w innych miastach), firma proponuje widzom kolejną przebojową komedię.

Reżyseria: Paweł Aigner
Scenariusz: Becky Mode
Polska adaptacja: Bożena Intrator
W roli głównej: Katarzyna Kwiatkowska
Produkcja: Tito Productions: Katarzyna Cebula, Damian Słonina

Premiera odbędzie się 24 marca 2010 w Teatrze Studio Buffo w Warszawie.
Kolejne spektakle będzie można zobaczyć w dniach 25 ,26 27 marca 2010
Ceny biletów: 40, 50, 60, 80 PLN, wejściówki 30 PLN