Weronika Książkiewicz w obsadzie "Fredro dla Dorosłych"

Do zespołu aktorów Teatru 6. Piętro dołączyła Weronika Książkiewicz. Zastąpi ona Joannę Liszowską, która obecnie jest w ciąży.
/ 28.02.2011 08:52
Już od 24 lutego będziemy mogli oglądać Weronikę Książkiewicz w spektakl "Fredro Dla Dorosłych – Mężów i Żon". W roli uwodzicielskiej i przewrotnej służącej Justysi obiecująca młoda aktorka zastąpi Joannę Liszowską.

W pozostałych rolach nadal będzie można podziwiać brawurową grę znakomitych aktorów – Jolanty Fraszyńskiej, Michała Żebrowskiego i Konrada Darochy.

"Fredro Dla Dorosłych – Mężów i Żon" to inteligentna zabawa z teatralną tradycją. Opowiadana z żywiołowym humorem historia o zdradzających i zdradzanych mężach, żonach i ich kochankach z zaskakującą puentą i dużą dozą niepoprawności.

Zagrany od dnia premiery ponad 250 razy spektakl, jest wciąż oblegany przez widzów, a według rankingu tygodnika Wprost osiągnął status jednego z najchętniej oglądanych spektakli dramatycznych w Polsce. Od października 2010 roku Fredro Dla Dorosłych – Mężów i Żon widnieje w stałym repertuarze na deskach Teatru 6.piętro.

OBSADA:
Elwira – Jolanta Fraszyńska
Justysia – Weronika Książkiewicz
Alfred – Konrad Darocha
Wacław – Michał Żebrowski
Adaptacja, reżyseria i inscenizacja – Eugeniusz Korin
Scenografia – Paweł Dobrzycki
Kostiumy – Agnieszka Maciejak