Spektakl Sex Guru - Teatr Palladium

Przebój West Endu doczekał się polskiej adaptacji
Milena Oszczepalińska / 19.09.2014 08:37

Twórcy sztuki twierdzą, że może ona radykalnie zmienić życie miłosne każdego z nas. Chcesz się przekonać? Najbliższe spektakle zaplanowane są na 11 października i 3 grudnia w Teatrze Palladium w Warszawie.

Zastanów się nad poniższymi pytaniami i jeśli nie znajdujesz na nie stosownej odpowiedzi, być może pomoże ci Tomasz Kot, grający przewodnika po miłosnym świecie.
  • Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks?
  • Czego tak naprawdę chcą kobiety?
  • Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”?
  • Czy mój mąż wie, że udaję?

Tomasz Kot okaże się sex guru?

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera "Sex Guru", wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – Tomasz Kot, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Wierzysz, że masz perfekcyjne życie seksualne?

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś, czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor, Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę.

O czym jest sztuka "Sex Guru"?

Sex Guru to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Zobacz też:

Materiały prasowe - Teatr Palladium