Dwie połówki pomarańczy

Czarna komedia romantyczna tylko dla dorosłych!
/ 20.08.2012 12:13

Sprawy damsko-męskie widziane oczami trzech pokoleń dają zaskakujące i komiczne efekty. Stare prawdy życiowe ścierają się z młodzieńczą nowoczesnością w tej misternie przygotowanej przez eks-partnera Adama - Jarosław Boberek/Jacek Kawalec - intrydze, by odzyskać utraconą kilka lat temu żonę Karolinę - Cynthia Kaszyńska.

Niestety, sprawy zaczynają się mocno komplikować, gdy do pokoju, wynajętego specjalnie na tę okoliczność dla Karoliny, wprasza się nieznane dziecko Adama, Alex - Julia Kamińska /Aleksandra Szwed, które twierdzi, że przyjechało na pogrzeb ojca, oraz nieznośna, już zdrowo podchmielona, starsza Pani - Ewa Złotowska - z wesela, które odbywa się w tym hotelu. Joanna - psycholog policyjna, która miała pomóc wdowie pozbierać się po stracie męża, stara się ratować sytuację wszelkimi możliwymi sposobami. Mimo to, cały plan lgnie w gruzach, gdy przypadkiem zostaje zdemaskowana męskość Pani psycholog. Wtedy dopiero rozpętuje się prawdziwe zamieszanie…

A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, żeby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Przecież dla wielkiej miłości zrobi się wszystko.

Poprzez znakomitą, żartobliwą interpretacje reżyserską Marii Ciunelis, ogromne poczucie humoru autorki Igi Kownackiej i kreacje wspaniałych aktorów, dajemy się zwodzić, śmiać i wzruszać. Budzą się uczucia, które dają nam siłę i napęd do życia.