Zimowe Piosenki - Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski

Piaseczny_Krajewski-300dpi.jpg
"Wielkie świąteczne całowanie" to pierwszy singiel z wyjątkowej, świątecznej płyty "Zimowe piosenki" Piaska i Seweryna Krajweskiego
/ 12.11.2012 12:12
Piaseczny_Krajewski-300dpi.jpg
Oto pierwszy singiel z płyty „Zimowe piosenki”, z płyty jakiej jeszcze nie było i jakiej brakowało. Piosenka „Wielkie świąteczne całowanie” to kwintesencja wszystkiego co najważniejsze w Świętach – szczęścia, przebaczenia, radości i miłości. Andrzej Piaseczny i Seweryn Krajewski z niezwykłą łatwością, opisują tekstowo i muzycznie Święta idealne. Idealne dla wszystkich, bez względu na światopogląd.
Singiel pochodzi z kolejnej płyty nagranej przez duet Piaseczny/Krajewski, jednak jest to pierwszy studyjny album („Na przekór nowym czasom” był zapisem koncertu), w którym obydwaj Panowie i solo, i w duecie wykonują własne utwory. Płyta zawiera przepiękne kompozycje Seweryna Krajewskiego, do słów Andrzeja Piasecznego, pełnych prostych, ale najważniejszych prawd, wspomnień, zimowych przygód, rozważań, radości i trosk, związanych ze świętami, końcem roku i początkiem nowego. To płyta na wiele lat, zimowa i miłosna, o tematyce świątecznej i noworocznej, choć nie stricte kolędowej. O wartościach które w Święta ożywają, a przecież tak naprawdę trwać powinny cały rok!

Premiera płyty: 13 listopada 2012

Artysta: Andrzej Piaseczny  / Seweryn Krajewski
Tytuł singla: „Wielkie świąteczne całowanie”
Wersja: album version
Czas: 03:53
Composer: Seweryn Krajewski
Lyricist:  Andrzej Piaseczny
ISRC: PLB381200720
Publisher:  n/a (copyright control)
Tytuł płyty: “ Zimowe piosenki”
 

Redakcja poleca

REKLAMA