Płyta Kulie Minoque fot. serwis prasowy

Płyta The best of Kylie Minogue

Największe przeboje Kylie Minogue zebrane na jednym albumie. Możesz też kupić wydanie specjalne CD i DVD.
/ 04.07.2012 16:43
Płyta Kulie Minoque fot. serwis prasowy
Na płycie „The Best of Kylie Minogue” znajdzie się 21 największych przebojów artystki, wybranych spośród wszystkich etapów jej niesamowitej, trwającej już ćwierć wieku kariery.  Zebrane na albumie utwory zostały wyłonione przez fanów Kylie na drodze intensywnych badań rynku przeprowadzonych przez EMI pod koniec ubiegłego roku. 18 spośród wybranych piosenek dotarło do pierwszej piątki listy przebojów w Wielkiej Brytanii, z czego aż 5 znalazło się na jej szczycie!

Wydawnictwo ukaże się również w wersji Special Edition, zawierającej dodatkowo płytę DVD, na której znajdują się teledyski do wszystkich zgromadzonych na płycie CD piosenek.

Pierwszy singiel Kylie, zatytułowany „Locomotion” (później przemianowany przez Pete’a Watermana na „The Loco-Motion”), ukazał się 28 lipca 1987 roku... W lipcu tego roku od tej chwili minie równo 25 lat! Przez cały rok 2012 artystka zamierza świętować tę okrągłą rocznicę swojej obecności na rynku muzycznym poprzez liczne i zróżnicowane wydawnictwa muzyczne, występy, kolaboracje, publikacje, gadżety, materiały filmowe oraz inne niespodzianki.

Ostatnio Kylie występowała jako gwiazda festiwalu Mardi Gras w Sydney, po czym wyruszyła w długo oczekiwaną trasę koncertową zatytułowaną „Anti Tour”. W przyszłym miesiącu artystka zaśpiewa na obchodach jubileuszu Królowej Elżbiety w Pałacu Buckingham, zaś już w wakacje wystąpi jako gwiazda londyńskiego festiwalu Proms in the Park. Przed końcem roku piosenkarka planuje również liczne inne niespodzianki dla swoich fanów na całym świecie.

Tracklista (CD & DVD):
Can’t Get You Out Of My Head
Spinning Around
I Should Be So Lucky
Love At First Sight
In Your Eyes
Kids (with Robbie Williams)
Better The Devil You Know  
All The Lovers
Give Me Just A Little More Time
Celebration
Slow
Red Blooded Woman
I Believe In You
On A Night Like This
Confide In Me
Get Outta My Way
The Loco-Motion
Tears On My Pillow
Wow
In My Arms
Never Too Late


"The best of Kylie Minogue", Wydawca: EMI Music, Premiera: 4 czerwca 2012