Piękni 30-letni, vol.2

Kolekcja nagrań z radiowej audycji pojawiającej się na antenie Radia PiN w niedzielne wieczory.
/ 18.10.2006 13:33
piekni1.jpgOd prawie 4 lat Marcin Sobesto przypomina zapomniane piosenki, prezentuje nowości, oraz odkrywa muzykę ze wszystkich stron świata. Właśnie pojawiła się kolekcja nagrań z radiowej audycji emitowanej na antenie Radia PiN w niedzielne wieczory.

Tak o tym projekcie mówi sam autor: - Wiele nagrań puszczanych w niedzielne wieczory w Radiu PiN nie ma i mieć nie będzie szansy pojawienia się na płytowym dodatku. I na tym polega magia radia. Ale i tak tylko na tym krążku udało się po raz pierwszy zamieścić „Too Far”. Tylko na naszej składance po raz pierwszy w historii polskiej fonografii mamy piosenkę, która w założeniu nigdy nią być nie miała. „All For Love” powstało na potrzeby muzyki produkcyjnej i ilustracyjnej, którą słyszą Państwo w reklamach. Telewizyjny serial „Magda M.” sprawił, iż dla wielu osób odnalezienie „piosenki z wanny” stało się poważnym zadaniem. Mam tę satysfakcję, iż właśnie w Pięknych 30-letnich w Radiu PiN zagraliśmy to pierwsi.

Na płycie dominuje muzyka z gatunku lounge, chill out i smooth jazz. Na kompilacji znalazły się między innymi utwory Jeana Michelle Jarre’a, Dionne Warwick i Gene Loves Jezebel.
piekni01.jpg
Lista utworów:
1. YARO - Too Far
2. CHIP JENKINS - All For Love
3. MARQUE – River
4. HALO JAMES - Could Have Told You So
5. THE MOODY BLUES - Blue World
6. THE ALAN PARSONS PROJECT - You Won’t Be There
7. SELENA - I Could Fall In Love
8. PROPAGANDA - How Much Love
9. JEAN MICHEL JARRE - Souvenir Of China
10. DAN FOGELBERG - Seeing You Again
11. JIMMY NAIL – Lost
12. COCTEAU TWINS – Pandora
13. GENE LOVES JEZEBEL - Desire (Come And Get It)
14. KING - The Taste Of Your Tears
15. DIONNE WARWICK – Heartbreaker
16. ADRIAN GURVITZ – Classic
17. TONY TONI TONE – Anniversary