POLECAMY

Nowa płyta Beyonce

Na rynku muzycznym jest już dostępna najnowsza płyta Beyonce o bardzo krótkim tytule "4"
Nowa płyta Beyonce fot. Sony Music Poland
Najnowszy album Beyonce, najpopularniejszej obecnie wokalistki świata, nosić będzie tytuł  "4". Jak twierdzi sama artystka, jest to najważniejsza i najbardziej osobista płyta w jej karierze. Nagrania na "4" powstawały od wiosny 2010 do wiosny 2011, kiedy to artystka zrobiła sobie przerwę w działalności scenicznej i – jak sama mówi  - skupiła się na prostych rzeczach, takich jak słuchanie ulubionej muzyki, na którą nie zawsze miała czas.

Inspiracje najróżniejszymi gatunkami usłyszeć będzie można właśnie na nowym krążku. Jego tytuł odnosi się nie tylko do czwartej pozycji w solowej dyskografii artystki ale i dnia jej urodzin (4 września). Co więcej, fani od dawna na rozmaitych portalach społecznościowych sugerowali Beyonce, aby płytę nazwała kiedyś swoim ulubionym numerem.

Sesja nagraniowa do płyty zaowocowała prawie 70-cioma piosenkami ale na płytę trafiło ostatecznie 12 kompozycji (w wersji deluxe 15 + 3 remixy). Pierwszym singlem z płyty jest utwór "Run The World (Girls)" któremu towarzyszy niewiarygodny teledysk w reżyserii Francisa Lawrence’a. Kręcony w Los Angeles i na pustyni  Mojave w Kalifornii poszczycić się może aż 200 statystami, dzikimi zwierzętami i Beyonce w roli przywódczyni armii kobiet. Drugim singlem z płyty jest ballada "Best Thing I Never Had".


Tracklista:
1. 1+1
2. I Care
3. I Miss You
4. Best Thing I Never Had
5. Party (feat. Andre 3000)
6. Rather Die Young
7. Start Over
8. Love On Top
9. Countdown
10. End Of Time
11. I Was Here
12. Run The World (Girls)
 

DISC 2 (tylko w wersji 2CD):
1. Lay Up Under Me  
2. Schoolin' Life  
3. Dance For You  
4. Run The World (Girls) - Kaskade Club Remix 
5. Run The World (Girls) - RedTop Club Remix 
6. Run The World (Girls) - Jochen Simms Club Remix

Zobacz teledysk do najnowszej piosenki "Run the world"
Tagi: Beyonce, 4
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)