Natasza Urbańska nagrała teledysk

Na słonecznej plaży Venice Beach w Los Angeles, Natasza Urbańska nagrała teledysk do „All The Wrong Places”
Super seksowny i imprezowy klip do pierwszego singla z płyty "Esotiq presents: Poland…Why Not?" jest już gotowy!

Gorący piasek, pobliskie bary i sklepiki, oraz luksusowy jacht – tak bawiła się ekipa pracująca nad klipem Nataszy Urbańskiej do singla „All The Wrong Places”.

„All The Wrong Places” to kawałek o poszukiwaniu miłości w najmniej odpowiednich miejscach. Do tego też nawiązuje klip, w którym Natasza przechadzając się po plaży Venice Beach i jej okolicach, bezskutecznie szuka tzw. „Mr. Right”. Poszukiwania kończą się super imprezą na luksusowym jachcie, gdzie artystce towarzyszy bardzo seksowny mężczyzna oraz zwyciężczynie ogólnopolskiego konkursu ubrane w seksowne stroje kąpielowe ESOTIQ.

Utrzymany w letnim i tanecznym klimacie teledysk został wyreżyserowany przez Davida Palmera, znanego reżysera klipów, który dotychczas współpracował m.in. z Nelly, Mary J Blige, Toni Braxton, czy Lil Wayne’em.

Premiera radiowa „All The Wrong Places” odbyła się 15 sierpnia, a efekt pracy w słonecznej Kalifornii będzie można zobaczyć już we wrześniu!

"Esotiq presents: Poland… Why Not?" to autorski projekt mający na celu wypromować na świecie artystę polskiego pochodzenia, poprzez umożliwienie polskim gwiazdom współpracy ze śmietanką światowej sławy kompozytorów i producentów. W projekcie biorą udział między innymi Natasza Urbańska, Patricia Kazadi, Sławek Uniatowski, czy młodziutka Julia Bogdańska; zaś nad materiałem, który ukaże się na płycie ‘Esotiq presents: Poland…Why Not?’ pracowali między innymi Jim Beanz i Robert Hoffman. Materiał na płytę nagrywany był w studiach w Los Angeles, Filadelfii, Berlinie i Warszawie.

Premiera płyty planowana jest na jesień

Zobacz, jak powstawał teledysk Nataszy Urbańskiej w Los Angeles
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)