POLECAMY

Muzyka z filmu "Burleska"

Ścieżka dźwiękowa do filmu "Burleska" z Christiną Aguilerą i Cher w rolach głównych. Na płycie nowe piosenki Aguilery oraz pierwszy od siedmiu lat premierowy materiał Cher.
Muzyka z filmu "Burleska" fot. Sony Music Poland
W pełnym scenicznego rozmachu musicalu “Burleska”  reżyser i autor scenariusza Steven Antin stworzył znakomitą wizualnie i muzycznie opowieść o spełnionych marzeniach zaistnienia w show biznesie i drodze do sławy. Ta klasyczna forma filmowej rozrywki w rękach Antina nabiera nowego, świeżego i oszałamiającego wyrazu.

Ali (Christina Aguilera), dziewczyna z małego miasteczka obdarzona wspaniałym głosem marzy o scenicznej karierze, wierząc, że jej starania nie pozostaną tylko pustymi mrzonkami. Decydując się porzucić swoje dotychczasowe niełatwe życie i niepewną przyszłość udaje się do stolicy rozrywki – Los Angeles. Tam przypadkiem trafia do Burlesque Lounge, majestatycznego, ale podupadającego teatru, wystawiającego rewię. Początkowo musi zadowolić się pracą kelnerki, którą daje jej Tess (Cher), szykowna właścicielka teatru i gwiazda rewii. Ali z zachwytem chłonie wszystko, co dzieje się na scenie Burlesque Lounge – podziwia szokujące kostiumy i odważną choreografię. Jednocześnie coraz bardziej przekonuje się, że scena jest jej żywiołem i tam właśnie chce się znaleźć.

Dzięki  niewiarygodnemu głosowi i talentowi scenicznemu Ali udaje się przebyć drogę od baru na scenę, przywracając Burlesque Lounge jej dawną świetność. W miarę jak gwiazda Ali zaczyna świecić pełnym blaskiem, staje się coraz bardziej oczywiste, że scena Burlesque Lounge jest stworzona żeby ekscytować, fascynować i spełniać marzenia.

Zarówno Christina Aguilera, jak i Cher otrzymały nominacje do tegorocznych Złotych Globów w kategorii najlepsza piosenka z filmu.

Piosenka "You Haven’t Seen The Last Of Me" w wykonaniu Cher " zdobyła minionej nocy statuetkę Złotego Globa w kategorii najlepszej piosenki z filmu.

Płyta ukaże się w ekologicznym opakowaniu oraz niskiej cenie. Film "Burleska" wchodzi na ekrany polskich kin 11 lutego.

Tracklista:
1. Something’s Got A Hold On Me Christina Aguilera
2. Welcome To Burlesque Cher
3. Tough Lover Christina Aguilera
4. But I Am A Good Girl Christina Aguilera
5. Guy What Takes His Time Christina Aguilera
6. Express Christina Aguilera
7. You Haven’t Seen The Last Of Me Cher
8. Bound To You Christina Aguilera
9. Show Me How You Burlesque Christina Aguilera
10. The Beautiful People (from Burlesque) Christina Aguilera

Zobacz klip Christiny Aguilery "Beautiful People" z filmu "Burleska":"Burleska", Wydawca płyty: Sony Music Polska, Premiera albumu: 7 lutego 2011
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/3 lata temu
Jejku kocham ten film. Gorąco polecam do obejrzenia.
/3 lata temu
świetna muzyka a her mimo swoich lat wygląda kapitalnie
/3 lata temu
oglądałam super
POKAŻ KOMENTARZE (4)