Mateusz Maga z Top Model ŚPIEWA. Ze swoim singlem "First Kiss" chce wystąpić na Eurowizji

"Jestem kontratenorem, ale w "First Kiss" wykorzystuje zupełnie inną skalę o której nawet nie wiedziałem, że mam".
Edyta Liebert / 03.01.2017 08:48

Mateusz Maga został wokalistą? Uczestnik Top Model właśnie udostępnił swój debiutancki singiel zatytułowany "First Kiss", czym wzbudził zainteresowanie fanów i mediów. Model piosenkarzem? I chce pojechać na Eurowizję? Posłuchajcie jego pierwszego singla!

Trzymamy rękę na pulsie - wiemy, o czym się mówi

"First song, First Kiss"

Mateusz Maga chciał rozpocząć rok z przytupem. W swoich społecznościach opisał okoliczności powstania singla i nadzieje z nim związane. Podziękował za wsparcie, wiarę i dobrą energię od wszystkich tych, który mu kibicują.

Zaczynam 2017 rok z moim pierwszym utworem! First song... FIRST KISS Jak na razie przedstawiam Wam wersję audio. Premiera samego teledysku First Kiss przewidziana jest na #Walentynki - 14.02.2017! Dziękuję wszystkim zaangażowanym w produkcję singla, zwlaszcza @starsmanufacture, twórcom polskim jak i amerykańskim! Jestem szczęśliwy, że już podczas realizacji pierwszego singla zainteresowałem swoją barwą głosu osoby tworzące z samym Josh’em Harris tworzącym m.in. dla #LadyGaga

Ci, którzy przecierali oczy ze zdumienia i nie dowierzali jego talentowi, dostali pstryczka w nos - okazuje się, że Mateusz Maga ma wokalne warunki i jest się czym chwalić...

Warto kochać to co się robi i spełniać się, pamiętajcie nigdy nie rezygnujcie z tego do czego dążycie pomimo opinii innych!

Jak wspominałem już kiedyś - tak się składa, że oprócz androgynicznego wyglądu - do tego jestem kontratenorem, ale w "First Kiss" wykorzystuję zupełnie inną skalę o której nawet nie wiedziałem, że mam.

Autorką tekstu piosenki jest Ilona Europa, którą model wymienia w podziękowaniach na swoim Facebooku. To mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, ale pochodząca z Polski wokalistka i autorka piosenek, znana wcześniej pod nazwiskiem Ilona Wieczorek.
Jak sądzicie, czy Mateusz odniesie sukces? Wiemy już, że marzy mu się występ na Eurowizji!

George Michael popełnił samobójstwo? "Jedyne czego pragnął, to umrzeć. Próbował wiele razy..."

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA