POLECAMY

Lady Gaga w Polsce!

Europejska trasa koncertowa Lady Gagi ledwo się zaczęła, a już zdecydowano się na jej przedłużenie. Dzięki temu piosenkarka zawita także do Polski. Do tego wiekopomnego wydarzenia dojdzie 26 listopada w nowopowstałej Hali Gdańsk-Sopot!
Europejska trasa koncertowa Lady Gagi ledwo się zaczęła, a już zdecydowano się na jej przedłużenie. Dzięki temu piosenkarka zawita także do Polski. Do tego wiekopomnego wydarzenia dojdzie 26 listopada w nowopowstałej Hali Gdańsk-Sopot!

Recepta na sukces? Skandal. Ten niezwykle istotny składnik sukcesu otworzył drzwi do kariery niejednej gwieździe. Nie inaczej było w przypadku Gagi. Piosenkarka wypłynęła na szerokie wody amerykańskiego show biznesu dzięki koleżance po fachu – Christinie Aguilerze, która skopiowała jej wizerunek na potrzeby singla Keeps Gettin’ Better. Tym samym wyrządziła sobie olbrzymią krzywdę, ponieważ światła reflektorów skupiły się nie na niej, lecz na tej oryginalnej wokalistce, która stała się dla niej inspiracją.

Lady Gaga w Polsce!

Począwszy od Just Dance każdy kolejny singiel Lady Gagi w ekspresowym tempie zdobywał szczyty list przebojów na całym świecie. Sprzedaż jej singli już przekroczyła liczbę 40 milionów, a teledyski Gagi wyświetlono w internecie ponad miliard razy! Piosenkarka jest zdobywczynią wielu nagród muzycznych. Podczas tegorocznej gali Brit Awards zdobyła aż trzy statuetki w kategoriach Najlepsza Międzynarodowa Artystka, Najlepszy Międzynarodowy Album i Największy Przełom na Scenie Międzynarodowej! O samej wokalistce jest głośno nie tylko z powodu muzyki, lecz także kontrowersyjnych wypowiedzi, ekscentrycznych, czasem szokujących kreacji i zamiłowania do teatralności podczas występów na żywo. Czego się jednak nie robi dla sztuki!

Teraz na ustach wszystkich jest jej trasa koncertowa Monster Ball promująca album The Fame Monster, którą krytycy jednogłośnie okrzyknęli jako „zapierającą dech”. 

„Jej Monster Ball zawsze dostarcza czegoś wartego zapamiętania: widowisko w klimacie science-fiction, skąpe, błyszczące kostiumy. Im więcej krytyki jej wizerunku, tym więcej i lepiej Lady Gaga robi”
New York Times

Jeśli wierzyć plotkom występ Lady Gagi w Polsce supportować będzie Natalia Lesz, czym z pewnością wywoła fale zazdrości wśród naszych rodzimych gwiazdek z królową Dodą na czele.

Bilety na koncert Lady Gagi będzie można nabyć poprzez strony LiveNation.pl, Eventim.pl oraz punkty sprzedaży Eventim (lista dostępna TUTAJ). Przedsprzedaż biletów w cenach 209 zł, 275 zł, 358 zł, 425 zł (Early Entrance) oraz 650 zł (VIP) rusza 12 maja o godz. 10:00 i potrwa do 13 maja do godz. 15:00. Ogólnopolska sprzedaż rozpocznie się 14 maja o godz. 10:00.

Poniżej zwiastun tego, co czeka polskich fanów, którzy pojawią się na koncercie:

 Lady Gaga "Poker Face" Monster Ball Tour 
 Lady Gaga "Poker Face" Monster Ball Tour 

I co Wy na to? Wybierzecie się na koncert?

Anita Boharewicz
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/8 lat temu
gaga jest super
/8 lat temu
No co ty ja nie pójde . do jej piosenek nic nie mam bo są nawet nawet . ale nie jestem jej jakąś fanką czy coś żeby napierdalać specjalnie na jaj koncert. ogólnie nie podoba mi sie jej wizerunek , wygląda jak dziwka . Przepraszam że uraziłąm fanów gagi . to jest moje zdanie
/8 lat temu
Ja muszę iść!!! Jest świetna!!!
POKAŻ KOMENTARZE (4)