Kasia Cerekwicka nagrała teledysk z Wojtkiem Medyńskim

Kasia Cerekwicka w miłosnym trójkącie i w podwójnej roli: narratorki i aktorki. Wszystko w miejskim stylu i nowoczesnych wnętrzach. Taki jest najnowszy teledysk Kasi Cerekwickiej „Książę”
/ 19.10.2010 10:58
„Książę”, to najnowszy teledysk Kasi Cerekwickiej, pochodzący z albumu „Fe-Male”. Na planie do klipu Kasi towarzyszył aktor Wojtek Mesyński.

Teledysk wyreżyserował Jacek Kościuszko

Kasia o klipie:
Teledysk opowiada a mężczyźnie księciu, który niestety jak to i w bajce i w życiu bywa ,zmienia się w żabę.
W klipie razem z Wojtkiem Medyńskim tworzymy parę, między którą pojawiają się kłopoty, mężczyzna przestaje zauważać swoją partnerkę, jak się później okazuje, ma na oku kogoś innego ,lecz nie ma odwagi przyznać się do romansu. Zakończenie, które jest dość zaskakujące traktowałabym jednak z przymróżeniem oka.
To mój pierwszy teledysk gdzie zamiast fragmentów śpiewanych odgrywam kilka scen.Trudna to praca jak się okazuje, ciężko jest udawać osobę zranioną zakochaną rozczarowaną a na koniec zimną.Na szczęście dzięki reżyserowi Jackowi Kościuszko i Wojtkowi M. pokonałam swoje wewnętrzne opory. Plan klipu trwał około 12 godzin, najgorsza była kąpiel w wannie z zimną wodą, ale czego się nie robi dla sztuki.