Skoda Kamiq

Jesteśmy coraz bardziej świadome, a co za tym idzie, podejmujemy przemyślane decyzje zakupowe. Zobacz, co jest dla nas najważniejsze w samochodach!

Z kąśliwych żartów o kobietach można się dowiedzieć, że obce są nam marki samochodów, a to, co skupia naszą uwagę w salonach sprzedaży, to jedynie kolory aut. Na szczęście to żarty. Prawda jest taka, że Polki są coraz bardziej świadomymi konsumentkami, a od samochodów wymagamy wcale nie mniej niż mężczyźni. Zobacz, co liczy się dla nas najbardziej! 

Bezpieczeństwo

Wiesz, kiedy doceniasz swój samochód najbardziej? Gdy wychodzisz cało z sytuacji trudnej i wiesz, że zawdzięczasz to nie tylko swoim umiejętnościom. Świadome kobiety od aut wymagają współpracy na najwyższym poziomie i pełnego bezpieczeństwa. W końcu to w nim przewożą swoje dzieci, partnera i siebie. 

Pewnie dlatego Polki tak bardzo ufają samochodom marki ŠKODA. To w końcu lider w obszarze bezpieczeństwa. W nowym SUV-ie ŠKODA KAMIQ nie zabrakło nowoczesnych systemów wspierających kierowcę – w wersji standardowej dostępne będą m.in. FRONT ASSIST i LANE ASSIST. Samochód jest wyposażony także w wiele innych innowacyjnych systemów pozwalających zapobiegać wypadkom i zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa. Opcjonalnie ŠKODA KAMIQ może być wyposażona w tempomat, SIDE ASSIST, PARK ASSIST czy obsługę głosową.

 

Wielkość ma znaczenie 

Zakupy, bagaże, dziecięcy wózek, a może rower? Gdy wybierasz się w podróż lub na większe zakupy, to każdy centymetr jest na wagę złota! Z drugiej strony każda z nas doceni nieduże auto, dzięki któremu bez problemu zaparkujemy się w każdym miejscu. Na szczęście te dwa parametry mogą iść ze sobą w parze! ŠKODA KAMIQ pomimo kompaktowych wymiarów (4 241 mm długości, 1 793 mm szerokości i 1 531 mm szerokości), oferuje najdłuższe w swojej klasie wnętrze.

Jeśli twoje dzieci nie przepadają za długimi podróżami, bo z tyłu bywa im niewygodnie, a co gorsza, doskwiera im nuda, to nowy SUV ŠKODA KAMIQ  pozwoli wam na uporanie się z tym niekomfortowym stanem. Tylni pasażerowie mają do swojej dyspozycji imponującą przestrzeń, a bagażnik mieści od 400 do 1395 litrów. Złożenie przedniego fotela pasażera pozwala uzyskać dodatkową przestrzeń. Efekt? Bez problemu możesz przewozić przedmioty o długości nawet 2,5 m. Od teraz wakacje to czysta przyjemność podróżowania!

fot. Materiały prasowe

Nowoczesne, wygodne rozwiązania

Często podróżujesz, więc jak mało kto docenisz komfort jazdy? Od auta wymagasz intuicyjnego systemu i wygody. ŠKODA KAMIQ taka właśnie jest. Dominującym elementem wnętrza auta jest dotykowy, duży ekran systemu infotainment, który znajduje się idealnie w polu widzenia kierowcy. 

Auto zapewnia też pełny komfort podróżowania. Podgrzewana kierownica, adaptacyjny tempomat czy podgrzewane fotele, nie tylko z przodu, ale także dla pasażerów podróżujących z tyłu to udoskonalenia, które doceni każdy miłośnik dalekich wypraw. 

 

Dostęp do sieci

Lubisz być w stałym kontakcie ze światem? Podróżując korzystasz z nawigacji, a może słuchasz muzyki na YouTube? Teraz to żaden problem! ŠKODA KAMIQ z wbudowaną kartą eSIM zapewnia kierowcy i pasażerom nieprzerwany dostęp do Internetu. Umożliwia to korzystanie z usług takich, jak: wzywanie pomocy w razie wypadku, sprawny kontakt z telefonem alarmowym w przypadku awarii, planowanie z wyprzedzeniem serwisu auta lub bieżące monitorowanie stanu technicznego samochodu.

Niezawodna nawigacja

Czy twój system GPS wyprowadził cię kiedykolwiek w pole lub wybrała najbardziej nieergonomiczną trasę z możliwych? Zapomnij o tym raz na zawsze! Dzięki systemowi Infotainment, działającemu w połączeniu z nawigacją, kierowcy zyskują także dostęp do aplikacji i najbardziej aktualnych map drogowych, informujących o natężeniu ruchu czy najbliższych punktach użyteczności publicznej. O pomyłce nie ma więc mowy. 

fot. Materiały prasowe

Wakacje, zakupy czy może poranna podróż do pracy w korkach? Teraz każda trasa może być przyjemna!

 

Artykuł powstał z udziałem marki ŠKODA 

Redakcja poleca

REKLAMA