Kobiece auto, w którym poczujesz się bezpiecznie

SKODA fot. Materiały prasowe
Nie tylko przestronna, elegancka limuzyna, idealnie dostosowana do potrzeb współczesnych kierowców i pasażerów, ale przede wszystkim auto wyposażone w systemy bezpieczeństwa na najwyższym, zaawansowanym technologicznie poziomie.
02.07.2018 09:49
SKODA fot. Materiały prasowe
Taka jest ŠKODA SUPERB, w której docenisz wyjątkowy design, ale przede wszystkim systemy, które zadbają o bezpieczeństwo Twoje oraz pasażerów. Innowacyjne, spersonalizowane narzędzia cyfrowe zapobiegające kolizjom, szybko i samodzielnie reagujące w sytuacjach awaryjnych, wcześniej przeznaczone jedynie dla użytkowników samochodów z wyższych segmentów motoryzacji, teraz dostępne są na wyciągnięcie ręki.  
 
 
Flagowy model marki ŠKODA został wyposażony w nowoczesne, praktyczne systemy mające na celu przede wszystkim podwyższenie poziomu bezpieczeństwa i komfortu jazdy kierowcy i pasażerów. Wyobraź sobie, że modele SUPERB oraz SUPERB COMBI posiadają systemy, potrafiące automatycznie wezwać pomoc po zderzeniu, samodzielnie nawiązując połączenie z centrum ratunkowym (funkcja Care Connect). 
 
Zaawansowana technologia wspiera kierowcę w rozmaitych sytuacjach mających miejsce na drodze - począwszy od zachowania bezpiecznej odległości od samochodu poprzedzającego i utrzymywania pasa ruchu, aż do awaryjnego hamowania w przypadku nadchodzącej kolizji.
 
Jeśli samochodu używasz głównie do przemieszczania się po mieście, nie docenisz na pewno funkcję, która zapobiega wgnieceniom i przetarciom na parkingu. Czujniki parkowania są teraz w stanie, w ograniczonym zakresie prędkości rozpoznać i reagować na napotkane przeszkody – najpierw wyślą ostrzeżenie wizualne i dźwiękowe, w ostateczności zaś auto samo zahamuje.
 
Cenisz sobie komfort? W ŠKODZIE SUPERB opcjonalnie dostępna jest funkcja masażu fotela kierowcy. Twoi pasażerowie mogą natomiast skorzystać z Pakietu Komfortowego Snu, na który składają się specjalne zagłówki, przyciemniane szyby czy mechaniczne rolety przeciwsłoneczne dla tylnych bocznych szyb oraz koc.
 
 
Szereg nowoczesnych funkcji modelu ŠKODA SUPERB sprawia, że samochód jest godny zaufania na drodze i doskonale sprawdza się zarówno jako auto miejskie, rodzinne, jak i towarzysz dalszych, bezpiecznych podróży.
SUPERB jest samochodem eleganckim i stylowym, ale idealnie sprawdzi się również jako komfortowe auto rodzinne. Jest przestronne,  standardowa pojemność bagażnika wynosi rekordowe 625 litrów a jego tylna klapa otwiera się razem z szybą, znacznie ułatwiając dostęp do przestrzeni ładunkowej. 
 
 
Materiał powstał przy współpracy z marką ŠKODA