Zmiana koła to zadanie tylko dla facetów? Wcale nie! Zobacz nasze wideo

Nie mówimy, że zmiana koła to bułka z masłem. Mówimy za to, że wystarczy wiedzieć, jak to się robi, a każda z nas spokojnie da sobie z tym radę. Zobacz, jak krok po kroku zmienić oponę w aucie i jedź #bezObaw.
8 miesięcy temu

Jeździsz, tankujesz, a nawet umiesz zaparkować na kopertę? W takim razie została ci jeszcze jedna rzecz do odhaczenia: zmiana przebitej opony. Nie da się bez męskiej pomocy? To mit! Nie tylko spokojnie możesz zrobić to sama, ale nawet jest szansa, że w ogóle się przy tym nie pobrudzisz. 

W naszej akcji #bezObaw udowadniamy, że wszystko, co wiąże się z jazdą samochodem,  jest jak najbardziej możliwe do opanowania przez każdą z nas. Jak wynika z naszej internetowej ankiety (wzięło w niej udział prawie 1,5 tys. Polek!), samodzielna wymiana koła to coś, czego boi się dużo kobiet. Niepotrzebnie, bo jak możecie zobaczyć na naszym filmie, wystarczy lewarek, klucz z przedłużką, odrobina wiedzy i… poczucia humoru, żeby śpiewająco poradzić sobie z tym zadaniem. 

Jeszcze wolisz nie próbować? W takim razie wymień stare opony na nowe z systemem Run Flat, które jeszcze długo po przebiciu nie zmieniają się w kapcia. Opony z oznaczeniem SSR marki Uniroyal mają wzmocnione ściany boczne, dzięki czemu nawet jeśli złapiesz gumę, możesz jechać bez obaw jeszcze nawet kolejne 80 km (przy prędkości do 80 km/godz.). 

materiał powstał we współpracy z marką Uniroyal

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/7 miesięcy temu
Jesli chcecie poprawić cos w swoim audi to polecam odwiedzić serwis Autoredute w Warszawie. Na pewno bedziecie w pełni zadowoleni jesli chodzi o obsługe i jakośc tego serwisu.
/8 miesięcy temu
Kobiety dwie najważniejsze rzeczy przy zmienianiu koła. Trzeba użyć nogi przy poluźnieniu śrub oraz odpowiednie umieszczenie lewarka. Reszta już jakoś pójdzie. Jeżeli po przejechaniu kilku kilkunastu kilometrów usłyszymy jakieś stuki z koła, to bez paniki. Trzeba się zatrzymać i przeważnie dokręcić śruby w kole. Teraz już można bezpiecznie jeździć. Za taki wyczyn należy się nagroda i trzeba się dowartościować choćby jakimś drobiazgiem Najlepsza jest......... biżuteria
/8 miesięcy temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę trenera IGORTRENERONLINE.PL i wygraj 10 tysięcy złotych! Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze i zbuduj piękną smukłą sylwetkę lub muskularne ciało!
POKAŻ KOMENTARZE (1)