Pandemia koronawirusa zatacza coraz szersze koło. Codziennie dowiadujemy się o kolejnych zarażonych osobach. Wirus SARS-CoV-2 nie oszczędza także znanych osobistości.

WIDEO

player placeholder

Dziś pojawiła się informacja o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa u księcia Karola, syna królowej Elżbiety II.

Jak czuje się książę Karol?

Jak informuje BBC - książę czuje się dobrze. Ma łagodne objawy zakażenia koronawirusem i (przynajmniej obecnie) nie ma powodów do niepokoju. Książę Karol przebywa obecnie w izolacji w Szkocji. Test na obecność koronawirusa wykonano także 72-letniej małżonce Księcia, ksieżnej Kornwalii Kamilli. Wynik jest negatywny.

Zobacz także:

Książę Karol jest pierwszy w kolejce do tronu. Nie wiadomo, od kogo zaraził się koronawirusem. Pojawiły się pytania, czy zarazić mogła się także królowa Elżbieta II. Jak donosi BBC, ostatni bezpośredni kontakt miał miejsce 12 marca, a Królowa czuje się dobrze.

Jak informuje Clarence House:

Zgodnie z rządowymi i medycznymi wskazówkami książę i księżna w Szkocji izolują się w domu.

Zobacz więcej informacji o koronawirusie: