Wyglądaj świetnie każdego dnia

Piękny wygląd jest kwestią natury... tylko u jednej na tysiąc osób! Wszystkie pozostałe muszą się o niego postarać. Do księgarń trafiła właśnie poradnik, który pomoże Wam wyglądać świetnie każdego dnia.
/ 27.11.2007 23:49
Piękny wygląd jest kwestią natury... tylko u jednej na tysiąc osób! Wszystkie pozostałe muszą się o niego postarać. Do księgarń trafiła właśnie poradnik, który pomoże Wam wyglądać świetnie każdego dnia.

"Bycie piękną to znacznie więcej niż posiadanie ładnie zarysowanych kości policzkowych i długich nóg, chociaż oczywiście dobre geny są niezwykle pomocne. Dobra wiadomość jest taka, że witalność, pewność siebie, sprytnie dobrane ubrania, kilka wspaniałych trików dotyczących makijażu i pielęgnacji również może przynieść cudowny efekt ".
"Sztuka polega na tym, aby dbać o siebie i nauczyć się prezentować to, co masz, by wyglądać jak najlepiej. Chodzi o to, aby umiejętnie podkreślić swoje atuty, uczynić mniej widocznymi pewne niedoskonałości i ukryć kilka kolejnych".
"Świetny wygląd każdego dnia pomoże ci odkryć, że jesteś czarującą kobietą. Zawiera wiele prostych, a zarazem genialnych wskazówek, których nauczyłam się od znanych specjalistów zajmujących się zdrowiem i urodą. Wypróbuj te wspaniałe pomysły już dzisiaj i poczuj się jeszcze bardziej fantastycznie!" - Linda Bird

Piękny wygląd jest kwestią natury... u jednej na tysiąc osób! Wszystkie pozostałe muszą się o niego postarać. Kto lepiej pomoże nam go osiągnąć niż Linda Bird? Praca redaktora czasopism zajmujących się stylem życia dała jej wszechstronną wiedzę na temat tajników zdrowia i urody, które maja praktyczne zastosowanie. Wyglądaj świetnie każdego dnia zabiera cię w świat wykraczający poza instrukcje użytku zawarte na butelkach kosmetyków i oferuje 52 wspaniałe pomysły, które pomogą ci odnaleźć najpiękniejszą i najbardziej zmysłową kobietę w sobie.

Pomysł dla ciebie...
Chciałabyś emanować kobiecością? Wypróbuj różowy. Według ekspertów to tradycyjny kolor kobiecej seksualności, a na dodatek pasuje do prawie każdej cery. Oddziałuje również pozytywnie na psychikę otaczających cię osób; sprawiasz wrażenie delikatniejszej, bardziej zmysłowej, cieplejszej i bardziej otwartej. Spróbuj wybrać rzucający się w oczy różowy szalik albo wypróbuj pastelowy różowy sweter z angory.

Pamiętaj: jeden dobry pomysł może odmienić twoje życie!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)