Robert Biedroń szczerze opowiada o sobie

Niedawno do księgarni trafiła książka "Pod prąd", w której Robert Biedroń zwierza się Magdalenie Łyczko ze swoich najskrytszych tajemnic.
/ 21.11.2016 06:00

Książka "Pod prąd" to wywiad rzeka, w którym Robert Biedroń w rozmowie z Magdaleną Łyczko zwierza się ze swoich najskrytszych sekretów. Poznamy dzieciństwo i dorosłość polityka. Dowiemy się o jego trudnych relacjach z ojcem, coming oucie, relacjach z kobietami i mężczyznami, a także o wielu innych często bardzo bolących sprawach.

"Dzisiejsi faceci panicznie boją się nowych wyzwań" - z Robertem Biedroniem o mężczyznach, matkach i złym wychowaniu

Kilka słów autora

Jestem chłopakiem z Krosna, któremu często idąc pod prąd udaje się spełniać swoje marzenia. Liderem, który umie prowadzić dialog i pociągać za sobą ludzi. Synem, bratem, kolegą i w końcu też partnerem Krzyśka. Człowiekiem kochającym i szanującym naturę, z empatią patrzącym na los zwierząt. Politykiem, który kocha Polskę, stawia na zrównoważony rozwój, nowoczesne, uczciwe państwo dające równe szanse każdemu, wspierające edukację i kulturę, zapewniające bezpieczeństwo i rozwój. Ale przede wszystkim jestem i zawsze będę sobą, Robertem Biedroniem.

Dziś premiera książki Roberta Biedronia, a my publikujemy wyjątkowy wywiad. Mówi: "Przyszłość należy do kobiet!". Jak go nie kochać?