"Przerwa w emisji" - książka Kamila Durczoka

Kamil Durczok po prawie dwuletniej nieobecności wraca do świata mediów ze swoją książką "Przerwa w emisji".
/ 21.11.2016 05:00

Wielki powrót jednej z największych osobowości telewizyjnych po 1989 roku w Polsce. Po prawie dwuletnim odosobnieniu Kamil Durczok przerywa milczenie. I nie oszczędza nikogo. Wspomina drogę, po której wspiął się na dziennikarski szczyt i zawrotną karierę szefa najbardziej prestiżowego programu informacyjnego w polskiej telewizji. A także wysoką cenę, którą za ten sukces zapłacił. Skomplikowane relacje z kobietami i szorstkie, męskie przyjaźnie. Stres, adrenalina, alkohol i szybkie motocykle. Wreszcie - walka o godność i z... samym sobą.

O autorze

Kamil Durczok - jedna z największych osobowości telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat dziennikarz TVP, następnie - równie długo - redaktor naczelny i prowadzący "Faktów" w TVN. Laureat wielu prestiżowych nagród jak Wiktory, Telekamery czy Grand Press dla Dziennikarza Roku. W roku 2003 stoczył zwycięską walkę z chorobą nowotworową. Na początku 2015 po serii tekstów w tygodniku "Wprost" zarzucających Durczokowi m.in. mobbing i molestowanie seksualne podwładnych rozstał się on z telewizją TVN, autorom artykułów i wydawcy periodyku wytaczając procesy sądowe. Po niemal dwóch latach wraca z własnym przedsięwzięciem medialnym na Śląsku oraz programem publicystycznym w telewizji Polsat.

Książka Kamila jest dla mnie pewnym kłopotem - Marianna Durczok w szczerej rozmowie (nie tylko) o książce "Przerwa w emisji"

 

#durczok, #widzętotak, #fotografowałem, #rigamonti

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maksymilian Rigamonti (@rigamonti)

Afera dziennikarska: Kamil Durczok odpiera zarzuty o molestowanie