Sekrety kobiecej seksualności – poradnik tylko dla kobiet fot. Fotolia

Premiera książki Sekrety kobiecej seksualności

Sprawdź to!
18.07.2016 16:11
Sekrety kobiecej seksualności – poradnik tylko dla kobiet fot. Fotolia
23 czerwca, tuż po wyjątkowej nocy przesilenia letniego, na rynku pojawiła się  pełna kobiecej energii książka "Sekrety kobiecej seksualności", której autorką jest Karo Akabal – sex coach. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Edipresse Polska.
 
Stereotypy i przekonania płynące z otoczenia i mediów, które próbują rządzić naszym życiem, pokazują wizerunek kobiety doskonałej, która "musi". Musi kochać i być kochana. Musi mieć partnera, aby  mieć udane życie. Musi mieć dobry seks, aby mieć fajne życie.  Dodatkowo codziennie jesteśmy bombardowane różnymi przekazami związanymi z seksualnością. A jednocześnie w naszym świecie, nasyconym erotyką, wiele z nas boleśnie doświadcza kryzysu kobiecości i pożądania. 

Dlaczego tak się dzieje?

Stres i napięcia, zadaniowy tryb życia, jaki prowadzimy zagłuszają wewnętrzne potrzeby i pragnienia. Nie słuchamy siebie i przestajemy czerpać radość z tego, że jesteśmy kobietami. Karo Akabal  założycielka pierwszej w Polsce Szkoły Seksu i Miłości dla kobiet – Sex&Love School ma wieloletnią praktykę w pracy z kobietami. W książce "Sekrety kobiecej seksualności" dzieli się wiedzą praktyczną i swoim doświadczeniem sex – coacha. Daje proste i użyteczne wskazówki, które mogą pomóc żyć pełnią życia i sprawić, żeby znowu chciało się chcieć! Autorka pobudza zmysły i uczy, jak zrobić więcej miejsca w swoim życiu dla pasji, namiętności i przyjemności.
"Sekrety" to wyjątkowy poradnik dotyczący jednej z ważniejszych sfer życia każdej kobiety. Książka pomaga zrozumieć, jak otworzyć się na miłość, seks, codzienną przyjemność i intymność, które są źródłem naszej kobiecej energii. Jesteśmy istotami seksualnymi, dlatego warto poznać wszystkie sekrety naszego ciała, aby mieć seks i życie, jakiego się pragnie.
 
"Sekrety kobiecej seksualności" to także wyjątkowa książka interaktywna. Są w niej ikonki, które po zeskanowaniu smartfonem i za pomocą aplikacji Tap2C dają dostęp do filmów Sex & Love TV, w których Karo Akabal porusza gorące kwestie naszej seksualności. Książka dedykowana jest wszystkim kobietom - bez względu na wiek, status związku czy też seksualną orientację. 
 
Na podstawie materiałów prasowych