7 znakomitych powieści obyczajowych dla kobiet

Pokochasz je od pierwszych stron lektury.
Uwielbiasz czytać? Książkę masz ze sobą zawsze w torebce czy plecaku? Czytasz w domu, w komunikacji miejskiej, w poczekalni w urzędzie? Jeśli książki to twój świat, z pewnością pochłaniasz ich setki. To bardzo dobrze! Mamy dla Ciebie zestaw powieści, które zapewnią ci kilka przyjemnych wieczorów,... poranków, nocy, całych dni.

Kochamy czytać powieści obyczajowe!

W powieściach obyczajowych odnajdujemy nasze własne sprawy, zdarzenia i towarzyszące im emocje. Dlatego właśnie są nam tak bliskie. Uwielbiamy poznawać losy podobnych nam bohaterek lub zadziwiać się tym, co robią tak inaczej od nas. Ale takie powieści wcale nie muszą być poważne i nudne. Nieraz zaśmiewałaś się pewnie, czytając powieść obyczajową. Zapewniamy, że tak będzie i tym razem. Zobacz, jakie nowości wydawnicze szykuje dla nas Wydawnictwo Prószyński i S-ka. Książki będą w sprzedaży od marca.

Zobacz też:

Materiały prasowe - Prószyński i S-ka
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/3 lata temu
nie wiem czy to reklamy, na pewno opinie, bo czytałam tę książkę i mnie urzekła.
/3 lata temu
masakra strona - więcej reklam nie było
/3 lata temu
Ja czytałam niedawno "Ścieżki życia" autorstwa Edyty Kowalskiej i jak dla mnie jedna z najlepszych książek. Lekka do czytania i bardzo przyjemna. Duża dawka śmiechu. Uwielbiam zrelaksować się wieczorem by dobrej książce a ta jest tego warta.
POKAŻ KOMENTARZE (2)