Premiery książkowe 2013

Szukasz dobrej lektury? Już na początku roku do księgarni wchodzi 8 rewelacyjnych pozycji
Z niecierpliwością czekasz na nowe, ciekawe książki? Mamy dla Ciebie przedsmak tego, co na początek roku przygotowało Wydawnictwo Znak Literanova. Romantyczna opowieść o miłości, biografia jednej z najbardziej rozpoznawalnych par lat 60. i 70. czy wciągająca powieść sensacyjna? Jedno jest pewne - jest w czym wybierać:

Intrygantki, Eric Emmanuel Schmitt

Tylko Eric-Emmanuel Schmitt tak potrafi pisać o miłości. Wśród intryg i podchodów, aluzji i podtekstów kolejny raz pokazuje, że najsilniejszych uczuć nie można od siebie odróżnić i wszyscy nosimy maski. Bo miłość to nieustająca gra.. Bo miłość zaskakuje...

Pięć kobiet pałających żądzą zemsty. Łączy je tylko jedno: dawno temu ten sam mężczyzna złamał każdej z nich serce. Jednak kiedy zwabiony podstępem Don Juan wpada w zastawioną przez nie pułapkę, misterny plan wali się w gruzy. Wygląda na to, że mimo upływu lat powabne słowa Don Juana nie straciły nic ze swojej zniewalającej mocy.
Kobiety szybko odkrywają, że ten tajemniczy drań, którego tak przez lata nienawidziły, wciąż ma nad nimi władzę. Dawne namiętności odżywają – i okazują się o wiele silniejsze niż pielęgnowany latami gniew z powodu zdrady.
Oto nienawiść tak silna, że w jej imię nie cofniemy się przed niczym. Oto namiętność tak potężna, że wybaczymy dla niej najgorsze winy. Jedną od drugiej dzieli tylko jeden mały krok.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)