Myśl jak facet!

Książka włoskiej dziennikarki Giuliany DePandi to 66 krótkich lekcji o tym jak „myśleć po męsku” i zdobyć każdego faceta. Jest to świetny poradnik napisany przystępnym, zabawnym językiem, skierowany do kobiet pragnących, zawrócić w głowie i utrzymać przy sobie mężczyznę.
/ 20.03.2007 09:37
Myśl jak facet! Jak zdobyć i utrzymać mężczyznę Giuliana DePandi

myśl jak facetKsiążka włoskiej dziennikarki Giuliany DePandi to 66 krótkich lekcji o tym jak „myśleć po męsku” i zdobyć każdego faceta. Jest to świetny poradnik napisany przystępnym, zabawnym językiem, skierowany do kobiet pragnących, zawrócić w głowie i utrzymać przy sobie mężczyznę.

Autorka krok po kroku wtajemnicza nas w zasady funkcjonowania męskiej psychiki. W niesamowicie błyskotliwy sposób „obnaża” męską naturę, dając nam- kobietom fantastyczną naukę. Podstawą tej nauki jest sztuka wczucia się w osobę naszego obecnego, bądź niedoszłego partnera. Książka pokazuje, że męski sposób myślenia jest tak naprawdę mniej skomplikowany niż kobiecy. Autorka opisuje także, czasem w sposób bardzo dosadny wszystkie błędy najczęściej popełniane przez kobiety, w celu zatrzymania mężczyzny. „Babskie świergolenie”, użalanie się nad swoim wyglądem, w końcu udawanie „głupiutkiej blondynki”, najczęściej odstrasza mężczyzn. Giuliana wie o tym dobrze i skłania nas do zmiany tych nawyków, co ma zaowocować wspaniałą, długą znajomością z obiektem naszych westchnień.

Doskonała konfrontacja dwóch przeciwległych biegunów-, czyli porównanie rzeczywistości widzianej oczami kobiety i mężczyzny. I choć poradnik nie daje nam sprawdzonego przepisu czy instrukcji obsługi mężczyzny, to na pewno pomoże niejednej kobiecie swobodnie poruszać się w świecie męskiej wyobraźni. Możemy go z powodzeniem potraktować jako ściągę- klucz do udanego, zgodnego życia we dwoje.

Książka wprowadzi w dobry nastrój, rozbawi i co najważniejsze nie pozwoli się nudzić odbiorcy, co jest jej bezdyskusyjnym atutem.

Lekturę, zdecydowanie polecam wszystkim paniom, bez względu na wiek czy stan cywilny, mającym ochotę na porcję wspaniałego humoru i poznanie odrobiny prawdy o nas samych.


Joanna Zaremba
http://www.bosonoga.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)