Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn - książka Darii Ładochy

Daria Ładocha w książce "Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn" uczy, jak przygotować smaczne i zdrowe posiłki nie spędzając całego dnia na gotowaniu.
/ 20.11.2016 16:00

Masz dość szukania pomysłów na smaczne i szybkie posiłki? Nudzi cię przesiadywanie w kuchni? Jeśli zależy ci na zaoszczędzeniu czasu to ta książka jest dla ciebie! Daria Ładocha przygotowała niezwykłą książkę kulinarną, w której pokazuje, jak w zaledwie piętnaście minut można przygotować zdrowy posiłek.

O książce

Daria Ładocha to kobieta wulkan: żona, mama i kucharka z dyplomem coacha zdrowia. Autorka blogów mamalyga.pl i onemorethai.pl, jedna z twarzy DDTVN. Jej pierwsza książka o kuchni tajskiej w wersji dla Polaków - okazała się hitem. Ale "Kuchnia dla zajętych kobiet i mężczyzn" przebije jej sukces. Idea jest prosta: produkty z pobliskiego sklepu, piętnaście minut i pudełko wystarczą, żeby jeść zdrowo przez cały dzień - także w pracy, o ile przygotuje się posiłki według 90 przepisów zaproponowanych przez Darię.

Z okazji premiery książki odbyły się także warsztaty kulinarne prowadzone przez Darię Ładochę, zdjęcia możesz zobaczyć tutaj.

 

Nieustraszeni w kuchni z @pascal_brodnicki_official #fun #cooking #work #pumpkin #happy #tv #livestreaming #food #foodlovers #crazy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Daria Ładocha (@darialadocha)

Przez zdrowe odżywianie do zdrowia