Karen Chance "Dotyk Ciemności"

Wydawnictwo Papierowy Księżyc prezentuje "Dotyk Ciemności" – KAREN CHANCE, czyli początek bestsellerowej serii paranormal/urban fantasy o przygodach jasnowidzki Cassie Palmer.
/ 20.08.2011 09:57

Wydawnictwo Papierowy Księżyc prezentuje "Dotyk Ciemności" – KAREN CHANCE, czyli początek bestsellerowej serii paranormal/urban fantasy o przygodach jasnowidzki Cassie Palmer.

Dotyk Ciemności to pierwszy tom bestsellerowej serii o przygodach Cassandry 'Cassie' Palmer, która posiada zdolności jasnowidzenia i komunikowania się ze światem zmarłych. Błyskotliwa i wciągająca seria autorstwa Karen Chance to jeden z najpopularniejszych na świecie cykli paranormal/urban fantasy. Jest publikowany w kilkunastu językach i na całym świecie cieszy się równą popularnością co serie Patricii Briggs, Ilony Andrews czy Charlaine Harris.

Cassie Palmer marzy o normalnym życiu. Związek ze światem wampirów i niezwykłe zdolności jasnowidzenia wcale jej tego nie ułatwiają. W swoich wizjach widzi przyszłość – i nie jest ona świetlana. Przeszłość także kryje mroczne tajemnice...

Świat Cassie wypełnia samotność. Towarzyszą jej jedynie dusze zmarłych – Cassie Palmer posiada bowiem rzadki dar kontaktów z duchami, które z różnych przyczyn pozostały na ziemi. Relacje z innymi śmiertelnikami i nieumarłymi nauczyły ją, że zaufanie rodzi zdradę, a miłość – śmierć...

Z trudem odzyskany w życiu spokój nie trwa długo. Cassie otrzymuje własny nekrolog – za kilka godzin ma zginąć... To pałający żądzą zemsty mafioso, od którego Cassie uciekła parę lat temu, odnalazł ją, aby uregulować stare rachunki.

Szukając ocalenia, Cassie zmuszona jest zwrócić się o pomoc do Senatu wampirów. Ale nieumarli senatorowie nie pomogą jej za darmo. Cassie musi współpracować z jednym z ich najpotężniejszych członków, niebezpiecznie uwodzicielskim wampirem mistrzem.

Na granicy światów rodzi się pożądanie. Dotyk ciemności przeraża, ale i budzi uśpioną namiętność...

Czy śmiertelniczka może zaufać wampirowi?
Czy cena rozkoszy nie okaże się zbyt wysoka?
Czy uda jej się uniknąć śmierci i oszukać przeznaczenie?
Wyścig z czasem trwa...

*

Jeden z moich ulubionych cykli.
Charlaine Harris, autorka cyklu o Sookie Stockhouse

Twarda, sprytna bohaterka i seksowne, straszne wampiry.
Patricia Briggs, autorka cyklu o Mercedes Thompson

Premiera: 22 lipca 2011 roku
Więcej informacji na
www.papierowyksiezyc.pl