Barwy pożądania - literatura erotyczna i romanse dla kobiet

Barwy pożądania fot. serwis prasowy
„Barwy pożądania” to niezwykle zmysłowa historia ludzi, których tęsknota za uczuciem popycha do ryzykownej gry. Książka ma dziś swoją premierę!
/ 19.03.2013 15:52
Barwy pożądania fot. serwis prasowy
Paige nigdy nie marzyła o trójkącie. Jej nastawienie zmienia się, gdy zaczyna dostawać bardzo odważne instrukcje od anonimowego nadawcy.
Weźmiesz najpiękniejszy papier i najlepszy atrament. Opiszesz ze szczegółami swoje najbardziej erotyczne doświadczenie
– takie polecenie znalazła Paige w swojej skrzynce pocztowej. Anonimowe listy zaczęła otrzymywać tuż po rozwodzie. Chociaż wszystko wskazuje na to, że śmiałe instrukcje dostaje w wyniku nieporozumienia, podejmuje wyzwanie, które nieodwracalnie zmienia jej życie i stosunek do mężczyzn...

Paige powoli i coraz bliżej poznaje Pana Tajemniczego oraz swoje do tej pory nieznane oblicze. Po krótkim i nieudanym małżeństwie w końcu ma odwagę skupić się tylko na sobie i poznać swoje najskrytsze pragnienia. Z czasem świetnie odnajduje się w roli dominy, mającej absolutną władzę nad kochankami, w tym nad byłym mężem... „Barwy pożądania” to intrygująca historia i odważne sceny, które przenoszą czytelnika do świata, w którym pokusa wygrywa ze zdrowym rozsądkiem.

Powieść erotyczna „Barwy pożądania”, wpisuje się w panującą obecnie modę na erotyczne romanse dla kobiet. Książka Megan Hart jest pełna mocnych, erotycznych opisów i odważnych scen zbliżeń, opisanych z wyczuciem dobrego smaku. Opowiada o ludziach, którzy w pogoni za szczęściem, zanurzają się w opary ostrej erotyki. „Barwy pożądania” to jednak nie tylko erotyczna podróż, lecz także intrygująca, wciągająca i ciekawie opowiedziana historia, zmuszająca do refleksji nad ludzką naturą.

Megan Hart to jedna z najbardziej dojrzałych i utalentowanych autorek współczesnej literatury erotycznej, obecna na liście bestsellerów New York Times’a. Jej twórczość jest głęboka, sensualna, a równocześnie zmuszająca do myślenia i potrafiąca chwycić za serce. Pisarka ma na swoim koncie ponad 30 tytułów, które cieszą się popularnością na całym świecie. Spod jej pióra wychodzą głównie książki skierowane do osób lubiących czytać erotyki w dobrym smaku.

„Barwy pożądania” ukażą się nakładem wydawnictwa Harlequin, najbardziej znanego wydawcy literatury kobiecej i specjalisty w dziedzinie powieści erotycznych.

Redakcja poleca

REKLAMA