Zapachy do domu Fabryka Form fot. Materiały prasowe

Poznaj zapachy, które tworzą klimat domu

Poznaj różne typy zapachów do domu, które są atrakcyjne nie tylko dla nosa, lecz także dla oczu!
Redaktorki Polki.pl / 26.11.2019 17:00
Zapachy do domu Fabryka Form fot. Materiały prasowe

Pozwolimy sobie na nieco poetycki wstęp. Stylowa aranżacja wnętrza bez odpowiedniego zapachu jest jak róża, która nie pachnie. Piękny wygląd to nie wszystko – na estetykę wnętrza składają się także inne, niewidoczne elementy, wśród których najważniejszy jest zapach (bogatą kolekcję najlepszych zapachów do domu znajdziecie na fabrykaform.pl).

fot. Materiały prasowe

 

Kiedy wchodzimy do pomieszczenia, w którym unosi się przyjemnie pachnąca mgiełka, nasz nos reaguje błyskawicznie, wysyłając do mózgu sygnał – “w tym miejscu będę czuć się dobrze”. Wbrew pozorom, atrakcyjny zapach nie jest już zarezerwowany wyłącznie dla perfumerii czy ośrodków SPA. W oszałamiającym tempie rośnie popularność zapachów do domu. Przyjmują one różne formy: dyfuzorów, aromatyzerów, kadzideł, perfum… Są one atrakcyjne nie tylko dla nosa, lecz także dla oczu!

Nieco bardziej tradycyjnym rozwiązaniem będzie świeca zapachowa. Jej dużym atutem jest tańczący płomień, który nie tylko topi wosk, wyzwalając jego zapach, ale także ożywia wnętrze oraz przykuwa uwagę domowników i gości. Świece zapachowe najczęściej można spotkać pod postacią gotowych do używania zestawów, czasem jednak potrzebny jest odpowiedni świecznik.


fot. Materiały prasowe

Salon pachnący drzewem cedrowym, cynamonem i kremową żywicą, sypialnia pełna cytrusowych nut, szałwii i zapachu rozgrzanego piasku z egzotycznej plaży, łazienka otulona aromatami białej herbaty, jaśminu i różowego pieprzu… Brzmi zachęcająco, prawda? Aranżacja zapachów to ogromne pole do popisu, a oprócz tego – świetna zabawa!


fot. Materiały prasowe

Artykuł powstał z udziałem marki Fabryka Form

Czytaj więcej:
Odświeżacz do szafy, którego zapach się nie kończy! Zrób go sama!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)