Wiosenno-letni szał bagażowy! Zobacz najnowszą kolekcję walizek Wittchen

Wiosna nadchodzi, a razem z nią moc kolorów, nowe technologie i ciekawe rozwiązania! Pamiętajmy jednak, że czasami warto zastanowić się nad małymi zmianami i zobaczyć, co ciekawego pojawiło się na rynku.
Redaktorki Polki.pl / 12.04.2019 15:16
wittchen walizki

Kolorowy szał – walizki idealne na każdą podróż

Coraz częściej klienci decydują się na walizki, które nie tylko są praktyczne, ale przede wszystkim czymś się wyróżniają.Dawniej bardzo modne było kupowanie klasycznej czarnej walizki, co niejednokrotnie kończyło się problemami ze znalezieniem swojego bagażu wśród wielu czarnych walizek na lotnisku.

Dlatego też zamiast stosowania zbędnych ozdobników w postaci np. wstążeczek, coraz więcej osób decyduje się na kolorowe walizki. Nie tylko ładnie wyglądają, ale także znakomicie spisują się zarówno w podróży wakacyjnej, jak i biznesowej.  Tak jak walizki z kolekcji PC Ultra Light firmy WITTCHEN. Zachwycają piękną kolorystyką, solidnym wykonaniem z policarbonu oraz lekkością.

Najnowsze trendy – czy warto im zaufać?

Metaliczne walizki to kolejny hit tego sezonu. Są chętnie wybierane przez blogerów oraz podróżników. Dlaczego cieszą się takim zainteresowaniem? Bez wątpienia dużą uwagę przyciąga ich ciekawy design oraz kolorystyka, ale to nie wszystko.

Na przykład walizki z kolekcji Aluminium Line firmy WITTCHEN charakteryzują się również solidnym wykonaniem z wytrzymałego aluminium. Co więcej, wyposażone są w zamek TSA, bardzo przydatny w przypadku rewizji bagażu przez służby celne, oraz dodatkowy półtransparenty pokrowiec chroniący walizkę przed zarysowaniem się.

Nie można jednak zapomnieć o wyciąganym pasku służącym do zawieszania na walizce dodatkowej mniejszej torebki. Dzięki temu rozwiązaniu noszenie kolejnej torby jest dużo łatwiejsze.

Technologia rządki światem

Obecnie na każdym kroku spotyka się nowoczesne rozwiązania i udogodnienia dla osób, które korzystają z urządzeń mobilnych. Wygoda przede wszystkim! Jednak często równie dużą wagę przywiązujemy do designu.

Firma WITTCHEN proponuje rozwiązania, gdzie jedno nie wyklucza drugiego. Twoja walizka może być zarówno stylowa, solidna, jak i niezwykle funkcjonalna, tak jak w przypadku walizki kabinowej z kolekcji Wavy Style. Wykonana z termoplastycznego polimeru, cechującego się wysoką odpornością na pękanie, posiada cztery podwójne kółka oraz port USB, do którego możesz podłączyć np. power bank. Nie wiadomo przecież, w którym momencie może przydać się dodatkowe źródło zasilania. Szczególnie w trakcie podróży biznesowych trzeba być cały czas pod telefonem.

Jeśli więc nie rozstajesz się ze smartfonem, często wyjeżdżasz i szukasz praktycznych rozwiązań – kolekcja Wavy Style to dobry wybór!

Czytaj także:
Planujesz podróż? Zobacz jak odświeżyć wnętrze swojej walizki.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)